دانلود کتاب صوتی بنجامین فرانکلین


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنجامین فرانکلین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنجامین فرانکلین

کتاب صوتی بنجامین فرانکلین اثر الیزابت سالزمن، به بررسی زندگی این دانشمند بزرگ می‌پردازد. بنجامین فرانکلین نویسنده‌ی برجسته، چاپخانه‌دار، طنزنویس و سیاستمداری مخترع بود.

وی در شهر بوستون واقع در ایالت ماساچوست بزرگ شد. او مدرسه را در ده سالگی ترک کرد. چرا که مدرسه خرج زیادی داشت و والدین او نمی‌توانستند از پس هزینه‌های مدرسه بربیایند. بنجامین فرانکلین (Benjamin Franklin) به همراه پدرش مشغول کار کردن شد. آن‌ها صابون و شمع درست می‌کردند. سپس بنجامین برای برادرش کار می‌کرد. برادرش یک چاپگر بود و این کار را به بنجامین هم یاد داد. این کار باعث می‌شد بنجامین کتاب‌هایی را بخواند و از این رو او ریاضی و دستور زبان را یاد گرفت.

بنجامین فرانکلین کشف‌های بزرگی به انجام رساند؛ میله‌ی برق‌گیر، عینک دو کانونی، اجاق گاز، کیلومتر شمار اتوموبیل و شیشه‌ی آرمونیکا از اختراعات این مرد بزرگ تاریخ هستند. آرمونیکا یک آلت موسیقی است، که در آن از مجموعه‌ای شیشه‌های گرد استفاده شده که به میزان اصطکاک از خود تولید صوت می‌کنند. فرانکلین هم‌چنین نخستین کتابخانه‌ی عمومی در آمریکا و نخستین ایستگاه آتش‌نشانی پنسیلوانیا را تاسیس کرده است.

 ۶ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بنجامین فرانکلین

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنجامین فرانکلین

برای دانلود کتاب صوتی بنجامین فرانکلین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بنجامین فرانکلین
فاطمه یاراحمدی
۱۳۹۷/۸/۲۳
صدای گوینده خیلی رساس و عالیه
غزاله گودرزی
۱۳۹۷/۸/۲۹
خوب بود واضح بود
دایانا بشیری
۱۳۹۷/۸/۲۷
عالیه من از لینا کتابا خیلی دوست دارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۸)