دانلود کتاب صوتی بن و سگ ترسناک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بن و سگ ترسناک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بن و سگ ترسناک

کتاب صوتی بن و سگ ترسناک نوشته‌ی سارا الیس، درباره‌ی پسری کوچک و مهربان به اسم بن است که از سگ‌ها بسیار می‌ترسد و هیچ‌وقت نتوانسته با آن‌ها رابطه‌ی خوبی برقرار کند.

موضوع کتاب صوتی بن و سگ ترسناک (Ben and the Scaredy Dog) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسر کوچولویی به نام بن است که سگ برای او موجودی ترسناک است. او وقتی به سگ‌ها نگاه می‌کند بیشتر از همه از دندان‌های تیزشان می‌ترسد.

بن در پشت پنجره در حال نگاه کردن به اسباب‌کشی همسایه جدید بود که در کنار آن‌ها پسری هم سن و سال خودش را می‌بیند و کلی از دیدنش ذوق می‌کند، اما به خاطرش ترسش از سگ آن‌ها نمی‌تواند به سمت‌شان برود و با پسرشان دوست شود.

کتاب صوتی بن و سگ ترسناک مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی بن و سگ ترسناک می‌شنویم:

اِرو سگش رو نوازش کرد و با یک لحن خاص و بامزه‌ای باهاش صحبت کرد. روی زمین کلی جای خالی برای ساختن یک قصر لِگویی بود، پس اون دو دوست شروع به بازی کردن. بِن اون‌قدر مشغول بازی کردن بود که اصلاً سگ رو فراموش کرد. یک‌دفعه مامانِ اِرو فریاد زد و گفت که مادربزرگش زنگ زده و باید باهاش صحبت بکنه.

وقتی که اِرو رفت، بِن توی اتاق با اون سگ تنها شد. اون همه‌ی حرف‌هایی که قبلاً شنیده بود رو به یاد آورد. سگ‌ها می‌تونن ترس رو بو بکشن، بِن سعی کرد ترسیده به نظر نیاد. اون شنیده بود که می‌گفتن، توی چشم یک سگ نگاه نکن، پس بِن هم چشم‌‌هاش رو محکم بست تا یک وقت اشتباهی توی چشمِ مکس نگاه نکنه.

 ۸ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
بن و سگ ترسناک

راهنمای دانلود کتاب صوتی بن و سگ ترسناک

برای دانلود کتاب صوتی بن و سگ ترسناک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بن و سگ ترسناک
بهزاد رستمی رستمی
۱۳۹۹/۱/۷
دخترم دوستش داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)