دانلود کتاب صوتی تنها در سامسون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تنها در سامسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تنها در سامسون

کتاب صوتی تنها در سامسون نوشته‌ی ترکان قربان زاده، داستان واقعی زندگی یک دختر جوان ایرانی‌ست که برای تحصیل به ترکیه می‌رود اما بر اثر اتفاقات مختلفی که برایش پیش می‌آید، محبور می‌شود که از دست داعش فرار کند. این رمان در جشنواره خودنویس در سال 1398 به عنوان اثر منتخب برگزیده شد.

درباره کتاب صوتی تنها در سامسون:

ماجرای کتاب صوتی تنها در سامسون درباره‌ی دختری ایرانی‌ست که برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خود، به شهر سامسون ترکیه می‌رود تا در دانشگاه‌های آنجا رشته دندان پزشکی بخواند اما با ورود همخانه‌ی جدیدش همه چیز بهم می‌ریزد. دختری با شمایل و عقاید عجیب که تفکرات بسته و سخت مذهبی دارد و در رشته الهیات به تحصیل مشغول است اما به مرور مشخص می‌شود که به گروه تروریستی داعش تمایل دارد و عضوی از آن‌هاست.

این دختر ایرانی وقتی می‌فهمد که همخانه‌اش چنین ویژگی‌هایی دارد، ترس تمام وجودش را می‌گیرد و پس از آن، ناخواسته وارد ماجراهای عجیب و خطرناکی می‌شود که آرامشش را برهم می‌زند.

کتاب صوتی تنها در سامسون به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید روایتی واقعی و متفاوت از مواجهه یک دختر ایرانی با داعش بشنوید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی تنها در سامسون می‌شنویم:

یک شب دوباره سر صحبت را باز می‌کند. «بیا فیس بوک من رو ببین. » به دروغ می‌گم: من فیس بوک ندارم. «راجع به داعش چی می‌دونی؟» با من و من می‌گم: هر چیزی که توی اخبار و تی وی و نت دیدم. «این مدیا بی‌شرف همش کذبه. » با این ترسی که توی دلم دارم می‌گم: خب آره راست میگی، به نظر منم سر تا پا دروغگو هستند. «واسه همین میگم که بیا به پیج من تا اخبار درست و واقعی رو ببینی.» یکم مکث می‌کنم و می‌گم: راستش من خیلی اهل خبر و سیاست و این چیزا نیستم، حوصله‌اش را ندارم شیما. «واقعا؟ پس حتما روحیه حساسی داری جونم!» ادامه می‌دم: آره بگی نگی. اخبار اذیتم می‌کنه؛ کلا کم می‌بینم اون هم زمان‌هایی که یه جایی باشم و تی وی جلوم باز باشه. «پس بیا بشین تا برات تعریف کنم. » گفتم: خب چی می‌خوای تعریف کنی؟ من امروز یکم کار دارم و می‌خوام حتما تمومشون کنم پس اگه میشه بذار برای بعد. خیلی جدی می‌گوید: «نه نمیشه! باید همین الان بهت بگم.»

 ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۳ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
فصل اول
۳۱ دقیقه
فصل دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۲۸ دقیقه
فصل هفتم
۴ دقیقه
فصل هشتم
۵ دقیقه
فصل نهم
۳ دقیقه
فصل دهم
۹ دقیقه
فصل یازدهم
۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۴ دقیقه
فصل سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تنها در سامسون

برای دانلود کتاب صوتی تنها در سامسون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تنها در سامسون

نظرات کتاب صوتی تنها در سامسون

فاطمه محمدی
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
بنظرم کتاب جالبی بود و واقعا ارزش خوندن رو داره. اینکه بدونیم چطور اعضای فرقه‌ها از جمله داعش، با چه سیستمی وارد میشن و سعی میکنن جوونا رو شستشوی مغزی بدن.
قلم نویسنده خیلی روان و شفاف بود. صدای گوینده هم اولش شاید دلچسب نباشه اما در میانه داستان راضی بودم از خریدن این کتاب. از فصل ۴ ک شروع بشه نمیتونید رهاش کنید😊
Z H.b
۱۳۹۹/۱۰/۳
با وجود اینکه داستان عاقبت خوبی داشت ولی وحشت و دلهره از داعش رو تونستم قشنگ حس کنم و خدارو شکر که پای اون حرومیا به ایران عزیز باز نشد همدلی با یه دانشجوی دختر تنها و غریب برام سخت نبود، روحت شاد سردار سلیمانی که آرامشمون رو مدیونتیم.
محمد عباسی
۱۳۹۹/۹/۷
برام جالب نبود
از جنس کتاب‌هایی که گذری به نزاع‌های بین سنی و شیعه میزنه
صدای گوینده‌ام دلنواز نیست
ولیکن از منظر ادبیات رمانتیسم خوبه و داستان جالبی بود
مشاهد همه نظرات (۴)