دانلود کتاب صوتی توران میرهادی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی توران میرهادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی توران میرهادی

کتاب صوتی توران میرهادی اثر شهرداد میرزایی، به روایت زندگی و سرگذشت استاد برجسته آموزش و پرورش و مادر ادبیات کودک و نوجوان می‌پردازد.

این اثر پایداری‌های توران میرهادی در گذشتن از گردنه‌های پر فراز و نشیب زندگی‌‌اش را روایت می‌کند. او زندگی‌ خود را یکسره ساخت و ساخت بدون اینکه در غبارِ شکوه‌ها بماند. از ساخت مدرسه‌ی فرهاد تا شورای کتاب کودک و فرهنگنامه‌ی کودکان و نوجوانان.

توران میرهادی در سال 1306 متولد شد، او نویسنده، استاد ادبیات کودکان، متخصص آموزش و پرورش و یکی از شخصیت‌های مشهور فرهنگی بود که بیش از 60 سال در گستره آموزش و پرورش، فرهنگ کودکی و ادبیات کودکان تلاش کرد و در این روند یکی از چهره‌های مهم و تاثیرگذار بود. تسلط او به زبان‌های آلمانی، فرانسه و انگلیسی او را فراتر از مرزهای ملی برده و همواره از او چهره‌ای فرامرزی ساخته است.

او توانست به مدت 25 سال به همراه همسر و همراهش محسن خمارلو، مجتمع آموزشی تجربی فرهاد یا مدرسه فرهاد را از سال 1334 تا 1359 اداره کند که همچنان سرآمدِ مدارس در برقراریِ آموزش پویا و نوین امروز است و فارغ‌التحصیلانش به سبب نظامِ پویای آموزشی و تربیتی آن هنوز با خاطره‌ی خوشی از آن روزهای یگانه یاد می‌کنند. این مجتمع یکی از آموزشگاه‌های تجربی و الگوواره ایران بود که هدف‌ها و کارکردهای آموزش و پرورش مدرن در آن تجربه و ارزیابی می‌شد. همچنین او یکی از بنیان‌گذاران شورای کتاب کودک است و از سال 1358 نیز سرپرستی تدوین و تالیف «فرهنگنامه کودکان و نوجوانان» را برعهده داشت، ازین‌رو با نام «مادر ادبیات کودک و نوجوان» از او یاد می‌شود. میرهادی روز 18 آبان 1395 در سن 89 سالگی درگذشت.

از آثار او می‌توان به دو گفتار درباره کتابخانه‌های آموزشگاهی و نقش آن در ایجاد عادت به مطالعه، کتاب کار مربی کودک، برنامه کار سالانه مربی در مهدکودک و کودکستان، جستجو در راه‌ها و روش‌های تربیت، تعلیمات اجتماعی سوم دبستان، راهنمای تدریس کتاب تعلیمات اجتماعی سوم دبستان اشاره کرد. همچنین او کتاب‌های افسانه چینی برای کودکان، گنجشک کوچولو، رفتار والدین ما باید چگونه باشد را نیز ترجمه کرده است.

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
زندگی هم‌چون کار
۱۴ دقیقه
مدرسه‌ی فرهاد
۲۲ دقیقه
شورای کتاب کودک
۲۴ دقیقه
فرهنگ‌نامه‌ی کودکان و نوجوانان
 ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۸۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی توران میرهادی

برای دانلود کتاب صوتی توران میرهادی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  توران میرهادی
ماریا رحیمی
۱۳۹۸/۴/۱۲
اگر دغدغه آموزشی در ایران دارید، این کتاب کوتاه جزو منابعی است که به گوش دادنش نیاز خواهید داشت
سیما آقایی
۱۳۹۸/۹/۵
افتخار داشتم که در مدرسه فرهاد مربی تئاتر باشم.گرچه هیچگاه هم عصر توران خانم در مدرسه حضور نداشتم،اما جای جای مدرسه بوی ایشان را میشد حس کرد.تصور اینکه روزی ایشان در کلاسها و راهروی مدرسه قدم دلچسب و بیشتر...
رقیه سبحانی
۱۳۹۸/۷/۱۷
کتابهای دیگه توران میرهادی هم بذارید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)