دانلود کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند

کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند نوشته‌ی کاترین لاسکی، درباره‌ی دو سگ به نام پودل و هوند است که در دنیای سگ‌ها زن و شوهر هستند.

موضوع کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند (Poodle and Hound) چیست؟

خانم پودل برای استراحت و خوردن یک لیوان چای به کافه‌ می‌رود. او برای اینکه همه زیبایی و خاص بودنش را ببینند، به جای اینکه روی میز کنار پنجره بنشیند، میز وسط سالن را انتخاب می‌کند. بعد برای خودش یک فنجان چای و چند کلوچه سفارش می‌دهد. او به اطراف نگاه می‌کند. همه مشغول کار خودشان بودند و با یکدیگر صحبت می­‌کردند. هیچ‌کس به او نگاه نمی‌کرد. به نوشیدن چای ادامه داد و در هنگام خوردن کلوچه‌­ها یاد شوهرش هَوند افتاد و... .

کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. پدران و مادرانی که برایشان اهمیت دارد فرزندان‌شان تعامل فردی و انسانی و عواطف را یاد بگیرند می‌توانند این کتاب را برای کودکانشان تهیه کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند می‌شنویم:

هَوند شروع به کشیدن باغچه کرد. اون چغندر، هویج، تربچه و گوجه کشید تا همشون رو بعداً بِکاره. اون حتی خیار، لوبیا، خربزه و پنج مدل کاهو هم به طرحش اضافه کرد. اما به نظر پودِل کار هَوند حوصله سربر بود، برای همین تصمیم گرفت تا به کتابخونه بره و یک کتاب هیجان‌انگیز بخونه تا سرش گرم بشه.

توی کتابخونه، خانم پودِل یک کتاب جدید پیدا کرد. اسم اون کتاب «حشرات بد و روش مقابله با آن‌ها» بود. وقتی پودِل از مسئول کتابخونه در مورد موضوع اون کتاب پرسید، مسئول بهش گفت که درمورد روش مقابله با حشراتی که باغچه‌ها رو خراب می‌کنند.

پودِل شروع به خوندن کتاب کرد و براش خیلی عجیب بود که چطور حشرات می‌تونن باغچه‌ها رو خراب کنن. بعد از اینکه کتاب رو بیشتر خوند متوجه شد که همه‌ی حشرات بد نیستن و بعضی‌هاشون به رشد گیاه‌ها کمک می‌کنند. باغبون‌ها برای کمک گرفتن از این حشرات، باید یکسری گل‌های خاص بکارن تا اون‌ها رو به سمت باغچه بِکشنونن.

پودِل با خودش فکر کرد: «این خیلی خوبه! اینجوری هم من می‌تونم گل‌هایی که می‌خواستم رو بِکارم و هم کمکی به رشد سبزیجات هَوند بکنم». بعد اون یک لیست از حشراتِ خوب و بد ساخت تا به شوهرش نشونش بده. هَوند هم طرح باغچش رو کامل کرده بود و آماده‌ی کاشت بود.

 ۱۸ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
خانم پودل و آقای هوند

راهنمای دانلود کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند

برای دانلود کتاب صوتی خانم پودل و آقای هوند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خانم پودل و آقای هوند