دانلود کتاب صوتی خرخاکی‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خرخاکی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خرخاکی‌ها

کتاب صوتی خرخاکی‌ها نوشته‌ی مونیکا کاراترو، درباره‌ی خانواده‌ای از خرخاکی‌ها به نام پلی‌ها است که بسیار پرجمعیت هستند و با یکدیگر در زیرزمین یک ساختمان بزرگ زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی خرخاکی‌ها (Roly Polies) چیست؟

در سال‌های بسیار دور و در شهری پر سر و صدا، خانواده‌ای به نام پلی‌ها زندگی می‌کردند که تعدادشان 55 نفر بود و سال‌های قبل تعداد آن‌‌ها خیلی بیشتر از این عدد بود. مادربزرگ این خانواده به نوه‌های خود اجازه نمی‌داد که درون دیوارها خانه بسازند و اتاق‌ها را بیشتر کنند چون از هوای آزاد بیشتر خوشش می‌آمد.

کتاب صوتی خرخاکی‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی خرخاکی‌ها می‌شنویم:

همون‌طور که گفته بودم، اون­‌ها توی زیرزمین یک ساختمون پر سر و صدا زندگی می­‌کردند و درست بالای سقف خونه­‌شون، سالن اجرای نمایش بزرگی قرار داشت. بزرگ­‌ترین ستاره­‌های عرصه‌­ی نمایشِ دنیا روی صحنه­‌ی این سالن هنرشون رو برای مردم به نمایش می‌گذاشتند.

از اون‌جایی که برنامه­‌های این سالن در طولِ شب برگزار می‌­شد و صدای موسیقی و خنده خیلی زیاد بود، خانواده­‌ی پُلی تصمیم گرفتن که روزها وقتی نمایشی برگزار نمی­‌شد بخوابن و در شب به کارهاشون برسن.

من مطمئنم که چندین سال زندگی کردن توی زیرزمینِ یک سالن نمایش، قطعا روی خانواده­‌ی پُلی تاثیرگذار بوده، چون همشون یک استعداد خاص داشتند و تبدیل به بازیگر، خواننده و شعبد‌‌ه‌­باز خیلی خوبی شده بودند. او‌ن‌­ها توی یکی از سالن‌های قدیمی، یک لُژِ خانوادگی داشتن که قبلا متعلق به خانوم کُرنِلیا بود و سال­‌ها بود که کسی ازش استفاده نمی‌کرد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
خر خاکی‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی خرخاکی‌ها

برای دانلود کتاب صوتی خرخاکی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خرخاکی‌ها