دانلود کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است...


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است...

کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است... نوشته مژده لواسانی مجموعه‌ای از عاشقانه‌های شنیدنی و کوتاه است که با صدای زیبا و دل‌نشین خود نویسنده روایت می‌شود.

مژده لواسانی گزیده‌ای از متن‌ها و شعرهای بی‌نظیرش را در کتاب «خون انار گردن پاییز است» گنجانده است. او را بیشتر با اجراهای تلویزیونی‌اش می‌شناسند، لواسانی فعالیت کاری خود را ابتدا از رادیو و برنامه‌ای اجتماعی در این رسانه شروع کرد و متن‌های این برنامه را نیز خود نوشت. همین اتفاق، حس نوشتن را به گفته خودش در او زنده کرد.

کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است... به چهار بخش تقسیم می‌شود. بخش اول این کتاب با نام پاییزنگاری حاوی متن‌های عاشقانه لواسانی‌ست که در مرز میان شعر و متن بودن در حال حرکت است، اما بخش دوم کتاب نوشته‌ها و متن‌های کاملا مذهبی وی را دربردارد که به آستان ائمه اطهار (ع) هدیه داده است و عنوان مرثیه‌ای برای آب و آبرو را بر خود دارد. در بخش سوم که می‌توان از آن به تهران‌نگاری‌های لواسانی یاد کرد شامل اشعار و متن‌هایی است که او در وصف تهران با نام حواس شهر پرت توست، سروده است و بخش آخر با نام روز واقعه رفته باشی، نوشته‌هایی‌ست که از سوی لواسانی به شهدا تقدیم شده است.

لواسانی در این کتاب بیشتر از اینکه به نوشتن در قالب پناه ببرد، به نوشتن و حس‌آمیزی در متن توجه کرده است. او نوشتن را یکی از مهم‌ترین لذت‌هایی می‌داند که در زندگی بدست آورده و به همین دلیل خود را در قید و بند قالب‌ها برای نوشتن نمی‌بیند و تنها سعی در انتقال درست و مناسب حس خود در موضوعات مختلف دارد. خون انار گردن پاییز است جدای از ساختار ادبی خود، تلاشی است برای نفوذ به زندگی و ذهن انسان‌هایی که به دلیل در معرض رسانه بودن، مشتاقان و علاقه‌مندان بسیاری دارند که دوست دارند بیشتر از قاب رسانه با ذهنیت آ‌ن‌ها آشنا شوند.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است... می‌شنویم:

«چرا زودتر نمی‌رسی از راه؟
من تمام تابستان را بی‌تاب و منتظرم...
اردیبهشت که تمام می‌شود، فقط خیالِ طلایی پاییز،
باران و غزل و انار را
به جانم زنده می‌کند...
فصل من
فصل انارهایی‌ست که با عشق، بغض‌شان می‌ترکد
و من برای بغض‌هایم،
تمام تابستان
چشم به در دوخته‌ام
بیا!
بغض‌های من، یک «پاییز» کم دارد...»

«روزی دلت برای من تنگ می‌شود
روزی که همه‌ی زندگیت آرام است
و درست وقتی که فکر می‌کنی خوشبختی
از خیابان رد می‌شوی
و خاطره‌ی یک بن بست
نفست را بند می‌آورد
و نگاه می‌کنی
کسی کنارت هست که «من» نیست»

 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۲ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۳ دقیقه
بخش نهم
۵ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است...

برای دانلود کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است... و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خون انار گردن پاییز است...

نظرات کتاب صوتی خون انار گردن پاییز است...

Maryam Baghery
۱۳۹۸/۳/۶
از میان این دقایقی که وقت گذاشتم تا به این کتاب صوتی گوش دهم سر جمع پنج دقیقه شاید هم کمتر از شنیدنش لذت بردم....... به نظرم اصلا انسجام متن نداشت و ارزش پنج هزارتومن هم نبود.... صدای خانم لواسانی که خیلی هم برای ایشان ارزش قاعلم خیلی زیبا و با احساس است اما متن کامل نیست باید پر و بال بیشتر بهش بدند و بیشتر ویرایش بشود و پر معنا تر بشود.....
Mehdi Tehrani
۱۳۹۸/۴/۹
این اشعار سپید و شعر نوست نباید توقع انسجام در طول تمام قطعات را داشت صدای خانم لواسانی بسیار قویست و حس کللم را با قدرت القا میکند شعرشون هم خیلی بهتر از کتاب فنجان چایی بود که من خریداری کردم و کلا پاک نمود موفق باشید امیدوارم در کتاب‌های دیگر هم صداشون رو بشنوم
M .M
۱۳۹۹/۶/۲۸
خیلی خیلی عالی بود واقعا از شنیدنش لذت بردم و مشتاقانه منتظر کتاب‌های دیگری از خانم نویسنده هستم و یکی از زیباترین دفتر‌های شعر در کتابخانه‌ی من این کتاب هست 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
مشاهد همه نظرات (۱۴)