دانلود کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت

کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت نوشته‌ی باو فی، داستانی جذاب و زیبا درباره‌ی خانواده‌ای ویتنامی است که وضع مالی خوبی ندارند و در شهر کوچکی از آمریکا زندگی می‌کنند. این داستان برنده مدال راندولف کالدوت در سال 2018 و برگزیده بهترین کتاب کودکانه چند فرهنگی در سال 2017 شده است.

موضوع کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت (Different Pond) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی خانواده‌ای ویتنامی است که وضع مالی مناسبی ندارند. آن‌ها در یکی از شهرهای کوچک آمریکا زندگی می‌کنند. پدر این خانواده مجبور است برای رفع نیازها و خرج و مخارج خانواده‌اش در دو جا مشغول به کار شود و برای تهیه گوشت مصرفی‌شان به ماهی‌گیری برود. در یکی از روزها پسر همراه با پدرش برای صید ماهی به دریاچه‌ می‌رود و به دریافت‌های جدیدی از زندگی دست پیدا می‌کند.

کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی به کودکانی که به ماهی‌گیری و کمک کردن به دیگران علاقه دارند، توصیه می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت می‌شنویم:

وقتی داشتیم به خونه بر می‌گشنیم، خورشید در حال طلوع کردن بود و از پنجره‌ی ماشین به‌جای نور طلایی، نور کمرنگِ آبی و خاکستری می‌تابید. وقتی به خونه رسیدیم مامان خسته به نظر می‌رسید، اما وقتی ماهی‌های داخل سطل بزرگ سفید رو دید، لبخند زد. پدرم لباسش رو عوض کرد و آماده‌ی سر کار رفتن شد. اون پشتم رو نوازش کرد و به مامانم گفت: پسرمون امروز آتیشِ قشنگی درست کرد. سپس مامان گفت: توی یادگیری خیلی سریع هستی پسرم.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
دریاچه‌ای متفاوت

راهنمای دانلود کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت

برای دانلود کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دریاچه‌ای متفاوت