دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند اثر میچ آلبوم، در مورد مردی به نام ادی است که در لحظه‌ی ابتدایی کتاب می‌میرد و آغاز داستان از پایان زندگی او شکل می‌گیرد، موضوع کتاب در مورد سرنوشت است و اتفاقاتی که در کنار هم قرار می‌گیرد و زندگی را تغییر می‌دهند.

روایت میچ آلبوم در کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند (The Five People You Meet in Heaven) شرح ملاقات‌هایی‌ است که قهرمان داستان و یا شاید هر یک از ما در دنیایی دیگر از سر می‌گذرانیم. اشخاصی که در زندگی ما نقش داشتند و هر یک به نوبه‌ی خود سرفصلی را در زندگی ما باز کردند؛ حتی بدون این‌که بدانیم این اشخاص مهم‌ترین و تأثیرگذارترین حرکت را در زندگی ما به وجود آوردند و خود از آن غافل بودیم.

میچ آلبوم (Mitch Albom)، در امریکا به دنیا آمد. وی ستون‌نویس آزاد روزنامه است و برای یادداشت‌هایش جوایزی را نیز دریافت کرده و علاوه بر این به کار نوشتن فیلمنامه، اجرای شوی رادیویی و نیز نوشتن کتاب‌های داستانی و غیرداستانی می‌پردازد. میچ به واسطه ترجمه بهترین داستان‌هایش در ایران نویسنده‌ای شناخته شده است و منتقدان جهان او را به خاطر موضوع آثارش که بیشتر در خصوص مرگ و زندگی ماوراءطبیعه است وی را نویسنده رمان‌های روانشناسی نامیده‌اند.

میچ آلبوم در کتاب «در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند» به سئوالاتی چون از مرگ چه می‌دانیم؟ مرگ چیست؟ دنیای پس از مرگ ما را به کجا خواهد برد؟ به زبان داستان و از دیدگاه خود پاسخ می‌دهد. در این کتاب قهرمان بطور اسرار‌آمیزی با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند، در دنیایی که شبیه به هیچ ‌کدام از داستان‌هایی که در مورد جنگ خوانده‌ایم، نیست. ادی، یک کهنه‌ سرباز جنگ ویتنام، هنوز در یک شهر‌ بازی کار می‌کند که چندان چنگی به دلش نمی‌زند. در یک حادثه، وقتی که سعی در نجات جان دخترکی دارد، خودش کشته می‌شود. مرگ برای او یک حادثه‌ دردناک نیست: مرگ نقطه‌ای است برای رسیدن به آگاهی در مورد سوالاتی که تمام عمر به دنبال یافتن پاسخی بر آن‌ها بوده است. در پنج مرحله، پنج شخص…

جملات برگزیده کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند:

- تمامی پایان‌ها خود سرآغازی دیگر هستند. تنها مسئله این است که ما تا لحظه پایان این را نمی‌دانیم.
- بهشت را می‌توان در نامتعارف‌ترین گوشه‌ها یافت.
- هیچ عمری هدر نمی‌رود. تنها زمانی که هدر می‌دهیم، زمانی است که فکر می‌کنیم تنهاییم.
- غریبه‌ها خانواده‌ای‌اند که هنوز با آن‌ها آشنا نشده‌ای.
- آن‌چه قبل از تولد تو اتفاق می‌افتد، بر تو اثر می‌گذارد. همین طور مردم قبل از تو هم روی تو اثر می‌گذارند.

 ۶ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۳۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۶ دقیقه
بخش نهم
۲۲ دقیقه
بخش دهم
۲۴ دقیقه
بخش یازدهم
۲۷ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۲ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۶ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۲ دقیقه
بخش شانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

برای دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
رکسانا رضامند
۱۳۹۸/۴/۲۶
میچ آلبوم فوق العاده است و صدای آقای سلطان زاده هزار برابر فوق العاده ترش می‌کنه پیشنهاد میکنم هم این کتاب و هر کتابی که میچ آلبوم نوشته و یا آقای سلطان زاده اجرا کردن رو تجربه کنید
masi f
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
کتاب جالبی بود دوستش داشتم
Mahroo Makhlooghian
۱۳۹۸/۲/۲۶
کتابی متفاوت درباره‌ی زندگی و مرگ که به انسانها میگوید بهشت همان زمانیست که میفهمید چرا و برای چه زندگی کرده اید. اگر به دنبال هیجان و داستانهای پیچیده هستید ممکن است به نظرتان خسته کننده بیاید اما اگر به کتابهای فلسفی با ریتم آرام علاقه مندید این کتاب رو از دست ندید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)