دانلود کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن

  • از: الهام خطیبی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن

کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند. این کتاب صوتی برای گروه سنی الف و ب آماده‌سازی شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن می شنویم:

تخم سفید، تنهای تنها توی جنگل گم شده است. هیچ لانه و سرپناهی ندارد و در شکمش موجود کوچکی است که باید از او محافظت کند. تخم سفید تصمیم می‌گیرد برای خودش یک لانه پیدا کند. ولی هیچ پرنده‌ای حاضر نمی‌شود به او در کنار تخم‌هایش پناه بدهد.

هوا تاریک و سرد می‌شود و جنگل پر از خطر است. تخم سفید به کجا باید پناه ببرد و چگونه باید از خودش و موجود کوچک توی شکمش محافظت کند؟

فهرست مطالب

۷ دقیقه
در جستجوی یک لانه
 ۶ دقیقه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن

برای دانلود کتاب صوتی در جستجوی یک لانه امن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در جستجوی یک لانه امن
بهار ابراهیمی
۱۳۹۷/۴/۱۲
سلام بر همه عزیزان این بهترین کتاب هایی است که من شنیدم خیلی ازتون ممنونم با این کتاب های قشنگتان
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۴/۱۲
بهار عزیزم سلام ممنونم که این کتاب را انتخاب کردی و ممنونم که نظرت را برام نوشتی امیدوارم همیشه خوشبخت و سربلند باشی لطفا بقیه کتابهای من را هم بخوان و آنها را به همه دوستانت معرفی کن بازم ممنون
زهره هادی لو
۱۳۹۷/۸/۲۳
عالی عالی
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۸/۲۷
زهره عزیزم سلام، ازت ممنونم که دو تا از داستانهای من را انتخاب کردی و در موردشون نظر دادی. امیدوارم در مسیر پرفراز و نشیب زندگی بهترین راه ممکن را برای رسیدن به آرزوهات انتخاب کنی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)