دانلود کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق اثر جول اوستین، با ارائه‌ی اصول هشت‌گانه‌ی موفقیت، شما را در کشف و شناخت استعدادهایتان کمک خواهد کرد. با این اصول می‌توانید به نیروهای بالقوه‌ی درون خود دست یابید و تبدیل به حقیقتی شوید که برای آن هدف خلق شده‌اید.

در جهان هستی قوانین زیادی وجود دارد که انسان تا به امروز فقط بخشی از آن‌ها را توانسته درک و تجربه کند. معادلات پیچیده‌ی حاکم بر گیتی، گویای چنان نظمی است که نمی‌توان شانس یا تصادف را در کنار ‌چنین نظم دقیقی، تعریف یا توجیه کرد، پس هیچ‌گونه روندی در جهان، تصادفی و اتفاقی نیست.

حوادث و رویدادهایی که در زندگی هر فردی اتفاق می‌افتد و گاه مسیر زندگی او را تغییر می‌دهند جنبه‌ای تصادفی و شانسی ندارند، بلکه انعکاس نیروهای درونی‌ آن شخص است که در بیرون ظهور می‌یابند. اصولی که در کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه (You can, you will) و در بسیاری از کتب دیگر مطرح شده‌اند، بر نیروها و استعدادهای وجودی افراد اشاره دارند که با آگاهی و اذعان بر آن‌ها، می‌توان این عظمت نهفته در وجود بشر را به سطح آورده و به دنیای بیرون عرضه نمود.

بسیاری از مردم درباره‌ی موفقیت، کامیابی، ثروت و زندگی بهتر، مطالب زیادی شنیده‌اند و در تلاش برای تحقق اهداف خود هستند، ولی با وجود کوشش‌ها و تلاش‌هایی که برای رسیدن به این مهم از خود نشان می‌دهند، کوچک‌ترین تغییر و تحولی در دنیای بیرونی آن‌ها ایجاد نمی‌گردد و بعد از مدتی مأیوس و نا‌امید شده‌اند.

آن‌ها فکر می‌کنند که کتاب‌ها و اصول موفقیت تنها داستان‌های مسحور کننده‌ای هستند که با واقعیت حقیقی زندگی در تضاد بوده و تنها جنبه‌ای الهام‌بخش و انگیزشی دارند؛ در نتیجه، کامیابی و موفقیت به صورت تصادفی و اتفاقی، آن هم تنها در زندگی افراد معدودی ایجاد می‌شود. ولی این دسته از افراد این حقیقت را نادیده گرفته‌اند که مطالعه‌ی نکات موفقیت و کام‌یابی؛ زمانی که گرفتار الگوهای فکری محدود‌ کننده و ذهنی شرطی شده‌اند، موجب دگرگونی بیرونی، جریان ثروت و کامیابی نخواهد شد.

اگر به دنبال ثروت، موفقیت، کامیابی و غیره هستید، باید ابتدا در درون به جست‌وجوی آن‌ها بپردازید، آن‌ها را رشد داده و به بیرون و دنیای اطراف انعکاس دهید. به عبارت دیگر «باید باشید، تا داشته باشید»؛ یعنی اگر به دنبال پول هستید باید از درون غنی باشید تا در بیرون به ثروت دست یابید؛ اگر به دنبال آرامش هستید، می‌بایست از درون آرام باشید تا صلح و آرامش را در بیرون تجربه نمایید. اگر درونی فقیر داشته و اندیشه‌های کمبود و فقر را پیوسته با خود به همراه دارید، تعجبی نیست که در دنیای بیرونی، سراسر درد و رنج و کمبود را تجربه نمایید.

راز آرامش، کامیابی، موفقیت و شکوفایی در درون نهفته است و رشد تنها از درون به بیرون اتفاق می‌افتد؛ در نتیجه، تنها، شنیدن این اثر و آثار دیگر، تحول و تغییری در رشد و باروری شما ایجاد نخواهد کرد؛ چرا که جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده‌ی این کتاب معتقد است، کلمات، تنها حقایقی مرده و بی‌جان هستند که قابلیت ایجاد تغییر را در انسان ندارند و تنها تجربه به عنوان حقیقت زنده و پایداری می‌تواند دنیای درون و متعاقباً دنیای بیرون انسان‌ها را دگرگون نماید. به زبان دیگر، شایسته است که با شنیدن مفاهیم این اثر و هر کتاب دیگری، آن‌ها را در عمل تجربه نموده و توانایی‌های بالقوه‌ی خود را به فعل درآورید.

در درون شما برنده‌ای وجود دارد و شما خلق شده‌اید و پا به این جهان نهاده‌اید تا موفق و پیروز شده، هدف‌هایتان را تحقق بخشید و نشان و ردپایی را از خود در این نسل برجای بگذارید. عظمت و شکوهی در درون شما است و هدف از این زندگی، به سطح آوردن و عرضه‌ی آن بزرگی و عظمت است. شانه‌ها را به عقب دهید، سرتان را بالا بگیرید و با اعتماد‌به‌نفس گام بردارید. پیروزی و موفقیت در دی‌ان‌ای شما است و این موفقیت در مسیر بزرگ‌تر و والاتری در راه است.

همچنان‌که اصول این کتاب را در عمل به کار می‌برید، قدم به مرحله‌ی جدیدی از سرنوشت خود خواهید گذاشت؛ استعدادهایی را در خود کشف خواهید کرد که هرگز از وجود آن‌ها آگاه نبوده‌اید و لطف و مرحمت خداوند را به شکل شگفت‌آوری تجربه خواهید نمود.

جول اوستین، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های جول، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شبیه است تا موعظه دینی. او تا به حال کتاب‌های پرفروشی را منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه می‌شنویم:

آیا باور دارید که صاحب فرزندی می‌شوید؟ در این صورت، لباس‌های بچه‌گانه بخرید و آن‌ها را در کمدتان یا در جایی آویزان کنید که بتوانید هر روز آن‌ها را مشاهده نمایید. رؤیایتان را پیش روی خود قرار دهید. یکی از دوستان من، آرزوی داشتن فرزندی را در سر می‌پروراند. او تمام اتاق کودک را تزئین کرد، کالسکه و تخت کودک خریداری کرد و پول، انرژی و زمان زیادی برای این موضوع صرف نمود.

دوستان او فکر می‌کردند که تدارک و تزئین اتاق بچه، بدون اینکه کودکی در راه باشد، کمی غیرعادی و غیرمنطقی است؛ ولی او این اصل را درک کرده بود که هرآنچه پیش روی خود قرار دهید، به سمت آن حرکت خواهید کرد. یک سال گذشت و هنوز خبری از بچه نبود؛ دو سال، پنج سال، ده سال گذشت، ولی اثری از کودکی که چشم‌ به راه آن بود، نشد.

او مأیوس نشد و به شکرگذاری از خداوند برای فرزندی که در راه بود، ادامه داد. در تمام‌ طول‌ روز، زمانی‌که از کنار اتاق بچه عبور می‌کرد، این بذر در حال رشد کردن بود. به‌نظر می‌رسید قرار نبود اتفاقی رخ دهد، ولی او هم‌چنان به سوی داشتن فرزندی حرکت می‌کرد. بیست سال بعد، او نه‌ نها صاحب یک فرزند بلکه مادر دو فرزند شد. کالسکه دیگر کار نمی‌کرد و تخت بچه نیز فرسوده شده بود، ولی او اهمیتی نمی‌داد، چراکه او فرزندانش را به‌دست آورده بود.

 ۸ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۴۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
معرفی
۱۸ دقیقه
فصل یکم: تحقق یک رؤیا
۲۷ دقیقه
ایمان خود را در مسیر عظیم‌تری آزاد نمایید
۶ دقیقه
رؤیاهای شما به حقیقت خواهند پیوست
۳۰ دقیقه
فصل دوم: ندای درون
۲۰ دقیقه
شادی و سعادت‌تان را تحت کنترل بگیرید
۱۹ دقیقه
با افرادی که موجب رشد و ترقی شما می‌شوند، همراه شوید
۲۲ دقیقه
فصل سوم: چشم‌داشت به پیشامدهای خوب
۲۹ دقیقه
خیر و خوشی را هیچ‌گاه فراموش نکنید
۲۱ دقیقه
شادی و مسرت را دوباره زندگی کنید
۱۹ دقیقه
فصل چهارم: نگرش و ذهنیت مثبت
۲۷ دقیقه
ذهن‌تان را برای پیروزی هماهنگ کنید
۲۲ دقیقه
روی جنبه‌های مثبت تمرکز کنید
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: کیفیت ممتاز
۲۴ دقیقه
از خودتان مراقبت کنید
۲۲ دقیقه
فصل ششم: رشد و ترقی پایدار
۳۹ دقیقه
خود را آماده کنید تا تبدیل به یک برنده شوید
۲۰ دقیقه
فصل هفتم: عشقِ بی‌قید‌وشرط
۳۴ دقیقه
روح‌تان را از طریق خدمت و یاری رساندن تغذیه کنید
۲۲ دقیقه
فصل هشتم: شور و اشتیاق پایدار
۱۷ دقیقه
با تمام وجود و قلب‌تان مایه بگذارید
۳۶ دقیقه
با ارادۀ خداوندی هم‌سو شوید

راهنمای دانلود کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

برای دانلود کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

نظرات کتاب صوتی دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۱/۳۰
متاسفانه گوینده خانمی هستن که در نمونه صداشون هست و من فکر میکردم طبق نوشته روی عکس کتاب آقا باشن که خب نبودن. خیلی صدای خوبی دارن این خانم اما من با گوینده مرد در رابطه با کتاب ‌هایی که نویسنده مرد هست بیشتر ارتباط برقرار میکنم و خیلی راحت‌تر درک میکنم مطالب رو به شخصه و روی این حساب پیشنهاد میکنم که نشر و یا گروهی که زحمت صوتی کردن کتاب‌هارو میکشن به این موضوع اهمیت بدن... کلا کتاب هم از کارهای شاخص جول اوستین نبود و به نظرم همه مطالبش رو در کتابهای صوتی قبل این گوش سپرده بودم و تنها شاخه و برگهای بیشتری به نوشته‌های قبلش داده و ازین رو ساعات زیادی رو برای مطالب نه خیلی مهم میگیره ولی برای کسانی که از این نویسنده خیلی نخوندن و گوش ندادن یا کم پیگیرش بودن حتمن پیشنهاد میکنم... مرسی.
عقیل امانی
۱۳۹۹/۶/۱۶
صدای گوینده زن بسیار عالی و گوینده متبحری است من هیچ ایرادی نمیتونم به این صدا بگیرم. اما مسله اینجاست انتقال مطالب روانشناختی که با روح روان انسان سر و کار داره نتنها نیاز به گوینده متبحر داره، بلکه باید برای انتقال انرژی اولا گوینده بایدعاشق معنویت باشه تا درک بهتر باهیجان و شور بیشتر انتقال مطالب کنه دوم اینکه بهتر است علاوه بر مطالب فوق از گویندگی دوبلر هنرمند استفاده بشه.
عقیل
ماهرخ احمدپور
۱۳۹۸/۲/۱۴
من فقط به خاطر گوینده خانم که نمیتونه حق مطلب رو ادا کنه دیگه کتابهای جول و نمی‌خرم خدای ناکرده قصد جسارت نیست اما گوینده کتابهای انگیزشی باید قاطع تر باشه. اگه تطابق صدای گوینده با نویسنده در کتابهای صوتی رعایت بشه مطمئنا زیباتر خواهد شد اما کتابراه عالی عمل میکنه من واقعا سپاسگزارم 🌼🌼🌼🌼🌼
مشاهد همه نظرات (۱۷)