دانلود کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت

کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت نوشتۀ روبرتو آلیاگا، قصۀ یک موجود پشمالو را به تصویر می‌کشد که به خاطر تفاوت‌هایش میان دیگران پذیرفته نمی‌شود.

موضوع کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت چیست؟

این داستان زیبا و آموزنده یک ماجراجویی خاص در دنیایی خارق‌العاده است. راوی قصه از بهترین دوستش، دوروتی روایت می‌کند. این دو با یکدیگر بازی می‌کنند، غذا می‌خورند، در رودخانه شنا می‌کنند و از تمامی لحظاتشان در کنار هم لذت می‌برند، اما دوروتی دوستان کمی دارد.

تنها دوست او، راوی داستان است که تفاوت‌های او را پذیرفته و از آن بسیار لذت می‌برد. برای او اهمیتی ندارد که دوروتی بسیار از او بزرگ‌تر است یا موهای خیلی بیشتری دارد، به اعتقاد او همین خصوصیات دوستی آن‌ها را باارزش کرده است.

کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دلنشین برای کودکان 3 تا 7 ساله نکات آموزندۀ خوبی را به همراه دارد و به آنان یاد می‌دهد که تفاوت‌های خود و دوستانشان را بپذیرند.

در بخشی از کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت می‌شنویم:

موقع ناهار معمولاً دوروتی من رو توی دست‌هاش قایم می‌کرد، با خودش به خونه می‌برد و بدون اینکه کسی بفهمه زیر میز ناهارخوریشون قایمم می‌کرد. منم همون جا می‌نشستم و خورده نون‌هایی که از روی میز می‌ریخت رو می‌خوردم تا سیر بشم. از وقتی که با دوروتی دوست شده بودم دیگه هیچ‌وقت گشنه نمی‌موندم. بعد از ظهرها هم توی اتاقش چرت می‌زدیم و بعد از بیدار شدن معمولاً با هم به پیاده‌روی می‌رفتیم. من روی شونه‌هاش می‌نشستم، براش بلندبلند شعر می‌خوندم و داستان‌هایی تعریف می‌کردم که هیچ‌وقت توی زندگیش نشنیده بود. من می‌دونستم که دوروتی داستان‌هام رو دوست داشت، هرچند جوری رفتار می‌کرد انگار که اصلاً صدام رو نمی‌شنید.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
دوروتی، یک دوست متفاوت

راهنمای دانلود کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت

برای دانلود کتاب صوتی دوروتی، یک دوست متفاوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دوروتی، یک دوست متفاوت