دانلود کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج خلق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج خلق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج خلق

کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج خلق نوشته پنی هیمز، به والدین می‌آموزد که چگونه و با چه اصولی با کودکان تندخوی خود رفتار کنند.

در این کتاب ابتدا تعریفی از کج‌خلقی ارائه می‌شود و والدین با نشانه‌های لجبازی در سن‌های مختلف کودک آشنا و متوجه می‌شوند که کودکشان تا چه اندازه و چگونه لجبازی می‌کند. از این طریق می‌توانند با به کارگیری نکات ارائه شده کج‌خلقی کودک خود را کاهش دهند.

شما به عنوان پدر و مادر باید با درک درست از نیازها، خواسته‌ها و آرزوهای کودکتان بیاموزید که چه موقع و چگونه به فرزند خود نه بگویید. در این کتاب شما روش‌های پیشگیری از لجبازی و کج‌خلقی را یاد می‌گیرید و با چند روش مفید برای برخورد با اینگونه رفتار آشنا می‌شوید.

پنی هیمز (Penney Hames) در کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج‌خلق (Toddler tantrums) بیان می‌کند که والدین هم به همراه کودکان در حال شکل‌گیری هستند و این دو فرآیند موجب ایجاد ارتباطی پیچیده میانشان می‌شود. ممکن است در مراحل اولیه رشد کودک، همه چیز به نظرتان خوب و رویایی برسد اما وقتی کودک به روزهای نوپایی نزدیک می‌شود، پدران و مادران هم به توانایی‌های خود در تربیت و نحوه برخورد با فرزندشان دچار تردید می‌شوند.

این کتاب به والدین کمک می‌کند تا با پیش گرفتن رفتارهای اصولی و منطقی با فرزند خود، رشد شخصیتی و رفتاری خود را نیز بالا ببرند و فرزندانی آرام، شاد و منطقی تربیت کنند.

والدین باید بدانند که در لجبازی و کج‌خلقی کودکشان مسئول هستند بنابراین باید هنگام بدرفتاری کودکان، احساسات خود را کنترل کنند و بر خودشان مسلط شوند. گاهی اتفاق می‌افتد که بزرگ‌ترها نیز بدون آنکه بدانند هنگام رفتار با بچه‌ها کج‌خلقی و لجبازی می‌کنند.

لجبازی و کج‌خلقی بعد از دوران نوپایی کودکان بسیار کمتر می‌شود و به تدریج از بین می‌رود. پس در این دوران خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید و بدانید که این دوره نیز گذراست و با استفاده از راهکارهای کاربردی به خودتان و کودکتان آسیب کمتری وارد کنید.

شنیدن کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج‌خلق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب به تمامی پدران و مادرانی که فرزندانی نوپا دارند و با این مشکل مواجه هستند و همچنین مربیان مهدکودک و تمام افرادی که با کودکان در ارتباط هستند، توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج‌خلق می‌شنویم:

کودک در هر سنی که باشد پدر یا مادر بودن برای او کاری بسیار سخت است ولی پدر یا مادر بودن برای یک کودک نوپا از همه سنین سخت‌تر است.

یک روز وقتی که درباره کودکان نوپا در جمعی بحث می‌کردم، از پدران و مادرانی که در جمع بودند پرسیدم «از پدر یا مادر بودن برای یک کودک نوپا چه احساسی دارید؟» جواب‌های همه آن‌ها خوب و مطلوب نبود. بعضی فریاد می‌زدند که خیلی خسته‌کننده است. برخی دیگر می‌گفتند مثل این است که هیچ کاری را نتوانی درست انجام دهی. عده‌ای هم آن را سرسام‌آور و عاجز کننده توصیف می‌کردند.

پدری آن را به راه رفتن روی یخ تشبیه کرد و مادری هم گفت مجبورم بر سرش داد بزنم، بدترین تجربه زندگی‌ام را لمس می‌کنم.

 ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۲۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۳۷ دقیقه
فصل اول - کج‌خلقی چیست؟
۴۷ دقیقه
فصل دوم - چگونه کج‌خلقی کودکان را کاهش دهیم؟
۱۹ دقیقه
فصل سوم - چگونه از بروز کج‌خلقی کودکان جلوگیری کنیم؟
۴۲ دقیقه
فصل چهارم - نکاتی مهم درباره کج‌خلقی
۴۲ دقیقه
فصل پنجم - چگونه با کج‌خلقی کودکان برخورد کنیم؟
۲۳ دقیقه
فصل ششم - چگونه بر احساسات خود غلبه کنیم؟
۲۹ دقیقه
فصل هفتم - عشق و محدوده آن برای همه
۳۴ دقیقه
فصل هشتم - چگونه به رشد نوپای خود کمک کنیم؟
۵ دقیقه
فصل نهم - بعد از دوران نوپایی، کج‌خلقی همیشگی نیست و دوام ندارد

راهنمای دانلود کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج خلق

برای دانلود کتاب صوتی رفتار با کودک لجباز و کج خلق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رفتار با کودک لجباز و کج خلق
محمد رحمانی
۱۳۹۹/۱/۷
با سلام من خودم با یه کودک یکساله که بسیار جلوتر از زمان و سن خودشه زندگی میکنم واقعا مشکل داشتم ولی این کتاب خیلی کمک کرد که درک کنم بچه چی میخاد بهم بفهمونه و من متوجه نمیشدم با اینکه شرح و توضیحش خیلی کامل نیست ولی کمک خوبی میکنه. ممنون از کتاب خوبتون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)