دانلود کتاب صوتی ریچل کارسون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ریچل کارسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ریچل کارسون

کتاب صوتی ریچل کارسون اثر لاری لالر، به شرح زندگی نویسنده زیست‌شناسی دریایی و محیط زیست آمریکایی می‌پردازد.

ریچل کارسون (Rachel Carson) در سال 1907 در ایالت پنسیلوانیای آمریکا در منطقه روستایی اسپرینگدِیل به دنیا آمد و در آنجا بزرگ شد. ریچل از مادر خود عشق به طبیعت و جهان زنده را به ارث برد، نخست به صورت یک نویسنده و سپس در قالب دانشجوی زیست‌شناسی دریایی ظهور پیدا کرد. او تحصیلات خود را در رشته زیست‌شناسی دریایی در سال 1929 تمام کرد و از کالج دخترانه پنسیلوانیا درجه لیسانس خود را گرفت.

ریچل کارسون در اوقات فراغتش از پژوهش‌های رسمی و دولتی به نثر ادبی و عاطفی پرهیز می‌کرد. وی جزوات متعددی در مورد حفاظت از منابع طبیعی به نگارش درآورد و مقالات علمی بسیاری را ویراستاری کرد.

نخستین ثمره آن مقاله‌ای بود تحت عنوان زیر دریا در ماهنامه آتلانتیک در سال 1937 و سپس کتابی به نام زیر دریا - باد در سال 1941.

در سال 1952 کارسون کتاب دریای پیرامون ما را منتشر کرد که برنده جایزه اقیانوس‌شناسی شد و بعد از آن کتاب کرانه دریا را در سال 1955 به چاپ رسانید. کتاب بهار خاموش برنده 8 جایزه معروف پرفروش‌ترین کتاب تاریخ‌سازی است که دنیا را در مورد آلودگی‌های کره زمین تکان داد.

ریچل کارسون پس از دست و پنجه نرم کردن طولانی با بیماری سرطان سینه، سرانجام در سال 1964 درگذشت.

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
ریچل کارسون

راهنمای دانلود کتاب صوتی ریچل کارسون

برای دانلود کتاب صوتی ریچل کارسون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ریچل کارسون