دانلود کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی

کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی اثر برادران گریم که از آن به‌عنوان قدیمی‌ترین نسخه از داستان سفید برفی یاد می‌کنند با صدای محمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، محمدرضا ذبیحی، سوگند رمضانی و غزال حسن زاده اجرا شده است.

داستان سفید برفی و گل قرمزی قصه زنی بیوه است که در کلبه‌ای قدیمی‌ که روبه روی آن دو درخت گل رز است زندگی می‌کند. یکی سرخ و دیگری سپید، زن بیوه هم دو دختر زیبا داشت، یکی سفید برفی و دیگری گل قرمزی، با وجود فقر خانواده، آن‌ها در کنار هم خانواده‌ای خوشبخت و بسیار مهربان و بخشنده بودند، طوری که اگر کسی کمک طلب می‌کرد، آن‌ها به او کمک می‌کردند. همین قلب مهربان دخترها باعث می‌شود آن‌ها به سعادت و خوشبختی برسند.

برادران گریم (Brothers Grimm) یاکوب و ویلهلم، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینهٔ زبان‌شناسی داشتند و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم نگاشتند. قصه‌های برادران گریم دریچه‌ای از دنیای سحر و جادو و پریان را بر روی خواننده باز می‌کند. معروف‌ترین داستان‌های فولکلور آن‌ها شامل سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه است.

در قسمتی از کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی می‌شنویم:

اون دور دورا میون یه جنگل بزرگ و پر از درخت یه کلبه ی کوچیک بود که مادری با دو دختر کوچیکش اونجا زندگی می‌کردند. خونه‌ی اونا خیلی کوچیک اما باصفا بود. تو حیاط خونه یه باغچه‌ی قشنگ بود که توی اون دو تا بوته‌ی گل رز وجود داشت، یکی سرخ و اون یکی سفید...

مادر گل‌های رز تو باغچه رو خیلی دوست داشت و با دقت ازشون نگه‌داری می‌کرد به خاطر همین وقتی دخترهاش به دنیا اومدن اسم اولی رو گذاشت سفید برفی و اسم دومی رو هم گذاشت گل قرمزی اون اسم گل‌های رز رو روی بچه هاش گذاشته بود. سفید برفی و گل قرمزی دخترای خیلی مهربونی بودن و عاشق مادرشون بودند تابسنون که می‌شد دوتایی به جنگل می‌رفتند و میوه‌های جنگلی می‌چیدند.

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
سفید برفی و گل قرمزی
 ۱۶ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی

برای دانلود کتاب صوتی سفید برفی و گل قرمزی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفید برفی و گل قرمزی
ستایش جون
۱۳۹۷/۳/۱۸
عالیه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)