دانلود کتاب صوتی سه خوک کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه خوک کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سه خوک کوچولو

کتاب صوتی سه خوک کوچولو نوشته‌ی پاتریشا سیبرت، درباره‌ی سه خوک کوچک و کنجکاو است که با یکدیگر به همه‌ جای جهان سفر می‌کنند تا چیزهای زیادی یاد بگیرند.

موضوع کتاب صوتی سه خوک کوچولو (The Three Little Pigs) چیست؟

در زمان‌های بسیار قدیم سه خوک کوچک با یکدیگر به خوبی و خوشی زندگی می‌کردند. خوک‌ها بسیار کنجکاو بودند و علاقه داشتند در مورد جهان و اطرافشان چیزهای بسیاری بدانند. به همین دلیل بود که در یکی از روزهای فصل تابستان وسایل خود را جمع کردند و به راه افتادند. آن‌ها از اینکه در کنار هم بودند بسیار خوشحال بودند و لذت می‌بردند، به مکان‌های جدید می‌رفتند و دوستان جدیدی پیدا می‌کردند. تابستان در حال تمام شدن بود و همه برای فصل سرما در حال آماده شدن بودند، خوک کوچولوها کمی فکر کردند و به این نتیجه رسیدند که برای فصل سرما باید خانه‌ای گرم و امن بسازند و پس از مدتی هر سه دست به کار شدند.

کتاب صوتی سه خوک کوچولو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی سه خوک کوچولو می‌شنویم:

بعد شروع به جمع کردن صاف‌ترین و محکم‌ترین تکه چوب‌هایی که می‌دید کرد. چوب‌ها رو با طناب به همدیگه بست و باهاشون اسکلت خونه‌اش رو درست کرد، بعد چندتا چوب دیگه رو به ستون‌ها وصل کرد تا دیوارهای خونه‌اش کامل بشه. بالاخره خوک دوم هم کارش تموم شد و با خودش گفت: کارم عالی بود. در همین حین، خوک سوم از راه رسید و گفت: خونه‌ات خیلی قشنگه، اما به نظرم خیلی مقاوم نیست.

 ۸ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
سه خوک کوچک

راهنمای دانلود کتاب صوتی سه خوک کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی سه خوک کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سه خوک کوچولو

نظرات کتاب صوتی سه خوک کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.