دانلود کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره

کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره نوشته‌ی جین پیر کوریواد درباره‌ی شاهزاده‌ی کوچکی است که دلش می‌خواهد با کوتوله‌ها به مدرسه برود اما او ترس‌های بسیاری نسبت به دنیای بیرون دارد. آیا او می‌تواند این ترس‌ها را شکست دهد؟

موضوع کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره (Prince Anatol goes to school) چیست؟

آناتل شاهزاده‌ی سرزمینی افسانه‌ای است و در قلعه زندگی می‌کند. در این سرزمین هیولای ترسناکی به نام غول تشن وجود دارد که شاهزاده خیلی از او می‌ترسد و برای همین جرأت ندارد پایش را از قلعه بیرون بگذارد. یک روز آناتل به قدری حوصله‌اش سر می‌رود که والدینش به او شمشیر و سپری هدیه می‌دهند. این هدایا که قدرت جادویی دارند به شاهزاده شجاعت می‌دهند و او برای قدم زدن بیرون می‌رود. آناتل سه کوتوله را می‌بیند که به مدرسه می‌روند و تصمیم می‌گیرد آن‌ها را همراهی ‌کند و... . ‌

کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره مناسب چه کسانی است؟

جین پیر کوریواد (Jean-Pierre Courivaud) در این داستان شنیدنی تلاش می‌کند تا به کودکان 3 تا 7 سال در کنار گذاشتن ترس‌هایشان کمک کند.

در بحشی از کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره می‌شنویم:

حالا دیگه آناتل با شمشیر و سپرش احساس امنیت می‌کرد. اون همیشه و در همه حال کادوهاش رو کنار خودش نگه میداشت. وقتی داشت غذا میخورد، در حال وش گرفتن و حتی موقع خوابیدن! اینطوری دیگه احساس ترس نمی‌کرد.

یک روز که شاهزاده برای قدم زدن به بیرون رفته بود، با سه تا کوتوله به اسمهای تیم، تام و تَنی آشنا شد و ازشون پرسید: «کجا دارین میرین؟»

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۴۵۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
شاهزاده آناتل به مدرسه میره

راهنمای دانلود کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره

برای دانلود کتاب صوتی شاهزاده آناتل به مدرسه میره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شاهزاده آناتل به مدرسه میره