دانلود کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی

کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی نوشته فاطمه زهرا صمدی و محمد قدم پور مقدم داستان شاپرکی است که اسیر سرزمین تاریکی شده و تلاش می‌کند با کمک دوستانش راه نجاتی برای خود پیدا کند.

این کتاب صوتی با برداشت آزاد از داستان «شاپرک» بیژن مفید است.

داستان از زبان حشرات بیان می‌شود و بازگو کننده زندگی امروزه‌ی انسان‌هاست و ژانر ملودرام دارد. فضایی وهم آلود، دخترکی که خودش را در محیطی سرد و بی روح می‌بیند. اینجاست آغاز راه برای فرار از تباهی و تلاش برای آزادگی نیروهایی که در میان راه به یاری و به پیکار به او به پا می‌خیزند. فضایی کاملاً دراماتیک همراه با چاشنی طنز داستان از جایی شروع می‌شود که شاپرکی خود را در محیطی گنگ و تاریک می‌بیند و در پی فرار از این سرزمین به راه خود ادامه می‌دهد. که در ابتدای داستان به شخصیتی گنگ و گیج (یک مگس) برخورد می‌کند. موجودی که تا آخرین لحظه داستان کسی نمی‌تواند از نیت او باخبر شود.

در این نمایشنامه صوتی با سبک و زبانی جدید زندگی بیان می‌شود. بطوریکه یقیناً شنونده با شنیدن این داستان کاملاً به برابری اوضاع بیان شده در داستان با زندگی امروزی پی خواهد برد.

نویسنده این کتاب محمد قدم‌پور‌مقدم در زمینه‌ی نویسندگی و بازنویسی داستان‌های کودک و نوجوان و رمان فعالیت دارد و هم‌چنین وظیفه آهنگسازی و تهیه‌کنندگی کتاب‌های صوتی را عهده‌دار می‌باشند.

 ۴۳ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۳ دقیقه
شاپرک و سرزمین تاریکی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی

برای دانلود کتاب صوتی شاپرک و سرزمین تاریکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شاپرک و سرزمین تاریکی
Arif Shadab
۱۳۹۶/۹/۱۷
عالی بود تشکر100
Arif Shadab
۱۳۹۶/۹/۱۷
عالیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)