دانلود کتاب صوتی شنل قرمزی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنل قرمزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شنل قرمزی

کتاب صوتی شنل قرمزی نوشته شاگاهیراتا درباره یک دختر زیبا و کوچولویی است که قصد دارد به دیدن مادربزرگش برود و در راه خانه مادربزرگ اتفاقات هیجان آوری برای برای او می‌افتد.

قصه شنل قرمزی از داستان‌های قدیمی و آموزنده است که بزرگترها نیز با شنیدن این قصه‌ها به یاد دوران شیرین کودکی‌شان می‌افتند. شما می‌توانید با کمک این داستان شیرین به کودکان خود آموزش بدهید که به نصیحت و گفت‌های بزرگترشان گوش دهند.

داستان شنل قرمزی به صورت نمایشنامه اجرا شده است و آن را گروه گویندگان شامل پریما پوربیژن، غزال حسن زاده، هانیه پوشیده، مونا غنی زاده، فاطمه زهرا صمدی، سید روح الله باغبان، علی احمدی، محمد قدم پور مقدم روایت کرده‌اند.

نویسنده کتاب شنل قرمزی (Little Red Riding Hood‬‬)، شاگاهیراتا متولد 1939 در ژاپن می‌باشد. او بیشتر در بازنویسی داستان‌های کودک و نوجوان فعالیت داشته و از آثار این نویسنده می‌توان به شنل قرمزی، سیندرلا، هایدی، سفید برفی، گربه چکمه پوش و... اشاره نمود.

در کتاب شنل قرمزی می‌شنویم:

سال‌ها پیش در روستایی کوچک دختری با مادرش زندگی می‌کرد که همه او را شنل قرمزی صدا می‌زدند. این هم به خاطر آن بود که او همیشه با یک کلاه و شنل قرمز رنگ از خانه بیرون می‌رفت. شنل قرمزی این کلاه و شنل را خیلی دوست داشت چون آنها را مادربزرگش در روز تولدش به او هدیه داده بود. روزی مادرش گفت که به خانه مادربزرگش برود و او در راه خانه مادربزرگ با خطراتی مواجه می‌شود. گرگ بد گنده‌ای هوس می‌کند دخترک و غذای داخل سبد را بخورد. او مخفیانه شنل قرمزی را تعقیب می‌کند، گاه پشت درختان و بوته‌ها و تپه‌ها قایم می‌شود و گاه درون چاله‌ها. در نهایت گرگ به شنل قرمزی نزدیک می‌شود و دخترک از روی خامی مقصدش را به گرگ لو می‌دهد.

 ۱۰ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
شنل قرمزی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شنل قرمزی

برای دانلود کتاب صوتی شنل قرمزی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شنل قرمزی

نظرات کتاب صوتی شنل قرمزی

پریسا محمودزاده
۱۳۹۸/۹/۵
آموزنده بود. اگه تو پایان داستان‌ها نتیجه گیری رو هم بیان کنید خیلی خوب میشه بخصوص برا بچه ها
مشاهد همه نظرات (۱)