دانلود کتاب صوتی شوهر عزیز من


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شوهر عزیز من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شوهر عزیز من

کتاب صوتی شوهر عزیز من نوشته‌ی فریبا کلهر روایت زندگی زنی است که با ترور همسر خود که استاد اخراجی دانشگاه است، مواجه می‌شود، پس از آن داستان به شرح تغییر ایدئولوژی‌ها و نگرش این زن در طول سال‌های پس از دهه 60 می‌پردازد.

رمان شوهر عزیز من کتابی است با موضوعات اجتماعی هم‌چون ازدواج در دهه‌ی 60 و اتفاقات زمان جنگ و اعزام رزمندگان به جبهه‌ها در آن بیان شده. همچنین موضوعاتی درباره‌ی آسیب‌های اجتماعی مربوط به این مسائل به‌ خوبی در داستان گنجانده‌ شده است.

فریبا کلهر در این رمان به طور مشخص به حال و هوای شخصیت‌هایش در دهه‌های پس و پیش از انقلاب می‌پردازد. مسائل سیاسی، اجتماعی و عشق در رمان توام است و دغدغه‌هایی مانند رابطه عشق، سیاست ‌و تاثیر مسائل اجتماعی بر انسان‌ها را در وقایع سال‌های اخیر ایران طرح کرده است.

فریبا کلهر نویسنده‌ی خوش‌آوازه‌ی گروه کودک و نوجوان است که پس از سال‌ها تجربه‌اندوزی در این حوزه پا به عرصه‌ی ادبیات داستانی بزرگسالان گذاشت و با نوشتن آثاری چون «شروع یک زن» و «پایان یک مرد» به موفقیت چشم‌گیری دست پیدا کرد.

کلهر خود درباره‌ این رمان می‌گوید: در رمان «شوهر عزیز من» گره خوردن زندگی اجتماعی با زندگی عاطفی را می‌بینیم که ماجرای آن در 10 سال اول انقلاب، یعنی سال‌های 50 تا 60 روایت می‌شود. در «شوهر عزیز من» موضوعاتی مانند ازدواج‌های آن زمان یا مسائل جنگ مانند چگونگی جبهه رفتن‌ها و یا سوءاستفاده‌های اجتماعی برخی‌ها در پست خود و در نهایت تأثیر کلی برخی رویدادها بر روابط و مناسبات انسانی در قالب قصه آمده است.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی شوهر عزیز من می‌شنویم:

رفتم حمام و دوش را روی یک خروار تنهایی‌ام باز کردم. اما مگر تنهایی من یک کف دست شامپو بود که الکی کف کند و شسته شود و برود توی فاضلاب؟

خوابیده‌ام. در آپارتمانی اجاره‌ای در تورنتو. در طبقه‌ سی و چهارم. در آپارتمانی که از پنجره‌های بزرگش می‌توانم اووووه تا آخر شهر را ببینم و انقدر به آسمان نزدیک باشم که اگر دستم را دراز کنم گل‌های رز ابری سرانگشت‌هایم را لمس کند.
خوابیده‌ام. خسته‌ام از سفر دور و درازی که زمان را به هم ریخته و انگار عقربه‌ها زمان صفر را نشان می‌دهند. خواب خوابم. باید بیشتر از این‌ها بخوابم. دوست دارم همین‌طور بخوابم و خواب سهراب را ببینم. حس آزادم در خواب می‌گوید سهراب تا اینجا آمده. تا اینور دنیا. خواب سهراب را می‌بینم که امانتی‌اش‌ را می‌خواهد. دستش را به طرفم دراز می‌کند و زنجیرش را می‌خواهد. زنجیر به گردنم است هنوز و ته ته قلبم را لمس می‌کند. می‌گویم: «نه.»

اما سهراب دست بردار نیست. می‌گوید: «مهلت امانت‌داری به پایان رسیده.» و من باز هم زنجیر را به او نمی‌دهم. با گرمایی که روی صورتم بالا و پایین می‌رود بیدار می‌شوم و کورش را می‌بینم که روی صورتم خم شده است. می‌گوید: «نترس جانم. منم. می‌خواهم چشم‌هایت را ببوسم»

 ۱۰ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۵۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
بخش اول و بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۳۲ دقیقه
بخش چهارم الی بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم و بخش هشتم
۱۹ دقیقه
بخش نهم
۲۵ دقیقه
بخش دهم و بخش یازدهم
۲۱ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم و بخش چهاردهم
۲۱ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۱ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۱ دقیقه
بخش هفدهم الی بخش نوزدهم
۲۴ دقیقه
بخش بیستم
۲۳ دقیقه
بخش بیست و یکم و بخش بیست و دوم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۲ دقیقه
بخش بیست و چهارم و بخش بیست و پنجم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و هفتم و بخش بیست و هشتم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و نهم و بخش سی‌ام
۱۸ دقیقه
بخش سی و یکم
۲۲ دقیقه
بخش سی و دوم
۲۲ دقیقه
بخش سی و سوم و بخش سی و چهارم
۳۴ دقیقه
بخش سی و پنجم الی بخش سی و هشتم
۲۷ دقیقه
بخش سی و نهم و بخش چهلم
۲۶ دقیقه
بخش چهل و یکم الی بخش چهل و چهارم
۱۸ دقیقه
بخش چهل و پنجم و بخش چهل و ششم
۲۴ دقیقه
بخش چهل و هفتم
۲۰ دقیقه
بخش چهل و هشتم الی بخش پنجاهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شوهر عزیز من

برای دانلود کتاب صوتی شوهر عزیز من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شوهر عزیز من