دانلود کتاب صوتی شپ، سگ وفادار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شپ، سگ وفادار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شپ، سگ وفادار

کتاب صوتی شپ، سگ وفادار نوشته‌ی اسنید بی کالرد، درباره‌ی سگ مهربان و شجاعی است که از گله‌ای از گوسفندان در برابر حمله گرگ‌ها و مارهای زنگی محافظت می‌کند.

موضوع کتاب صوتی شپ، سگ وفادار (Shep: Our Most Loyal Dog) چیست؟

این کتاب صوتی داستان سگی به نام شپ را روایت می‌کند که به صاحبش بسیار وفادار است و او را دوست می‌دارد. پس از مدتی صاحب او می‌میرد و شپ هر روز را به امید پیدا کردن صاحبش به پایان می‌رساند. او هر روز صبح به ایستگاه قطار می‌رود تا صاحبش برگردد و بتواند او را ببیند.

کتاب صوتی شپ، سگ وفادار مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان و نوجوان مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. والدین گرامی اگر علاقه دارید فرزندان‌تان در مورد موضوعاتی مانند عشق و محبت به حیوانات بیشتر بدانند، این کتاب صوتی را برای‌شان تهیه نمایید.

در قسمتی از کتاب صوتی شپ، سگ وفادار می‌شنویم:

فردای اون روز بعد از اینکه شِپ به ایستگاه اومد، استیو و مامانش کیتی (Kitty)، با آب و غذا پیش اون سگ رفتن. بعد از اینکه غذا رو بهش دادن، گوشه‌ای قایم شدن تا ببینن شِپ چیکار می‌کنه. شِپ اول فقط غذا رو بو کشید و رفت. کمی بعد به سمت غذا برگشت و شروع به خوردن کرد.

هیچ‌کس نمی‌تونست جای صاحبش رو برای شِپ بگیره. وقتی که اِستیو، کیتی یا کارکنان ایستگاه می‌خواستن نوازشش کنن، اون عصبی می‌شد، ازشون دوری می‌کرد و وقتی قطار بعدی به ایستگاه می‌رسید اون هم به ایستگاه برمی‌گشت. خونواده‌ی مک‌سویینی دست از تلاش برنداشتن. اون‌ها هرروز برای شِپ آب و غذا می‌آوردن و بعد از گذشت شش هفته، شِپ بالاخره به اِستیو و کیتی اجازه داد تا نوازشش کنن.

آقای شَنش دوباره سعی کرد شِپ رو به داخل ساختمون ایستگاه هدایت کنه تا اون سگ بتونه توی جای راحت‌تر و گرم‌تری بمونه اما شِپ قبول نمی‌کرد. اون همچنان جای دِنج گوشه‌ی دیوار خودش رو به هرجای دیگه‌ای ترجیح می‌داد.

زمستون رسید و هوا خیلی سرد شد. یک‌روز غروب، تونی چند تکه گوشت توی ساختمون گذاشت و شِپ از روی کنجکاوی وارد اونجا شد. اون با دقت به دور و برش نگاه کرد و همه‌جا رو بو کشید تا مطمئن شه خطری تهدیدش نمی‌کنه. بعد به سمت ظرف غذا رفت و گوشت رو با اشتهای زیادی خورد.

 ۱۹ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
شپ، سگ وفادار

راهنمای دانلود کتاب صوتی شپ، سگ وفادار

برای دانلود کتاب صوتی شپ، سگ وفادار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شپ، سگ وفادار

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.