دانلود کتاب صوتی فندق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فندق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فندق

کتاب صوتی فندق نوشتۀ کانستنت مک جورج، قصۀ مردی را به تصویر می‌کشد که همراه اسب خود هر روز طبق برنامۀ مشخصی زندگی‌اش را سپری می‌کند.

موضوع کتاب صوتی فندق چیست؟

آقای دکر اسبی قهوه‌ای رنگ به نام فندق دارد که در کنار وی در شهری نزدیک دریا روزگار می‌گذراند. این اسب جهت انجام وظیفه‌های خود هر روز برنامه‌ای تکراری و همیشگی را در پیش می‌گیرد و درست همانند روزهای قبل به مکان‌های مشابه می‌رود.

دوستی این اسب نجیب با حیوانات دیگر، بسیار دلنشین و زیباست و شنیدن داستان این دوستی بسیار دلنشین‌تر.

این کتاب صوتی با حال و هوای لطیف خود کودکان را به سرعت مجذوب خود می‌کند. کانستنت مک جورج نویسندۀ این اثر، ظرافت عجیبی در نوشتن آثارش دارد. فرورفتن در دنیای این اثر بسیار لذت‌بخش است چرا که با فضاسازی‌های بکر و عالی، مکانی صمیمی و آرام را به نمایش می‌گذارد. شخصیت‌پردازی‌های فوق‌العادۀ این کتاب کودک از نقاط قوت کتاب صوتی فندق است.

کتاب صوتی فندق برای چه کسانی مناسب است؟

اگر کودک شما به داستان‌های حیوانات علاقه‌مند است و در ردۀ سنی 4 تا 8 سال قرار دارد، این اثر بسیار او را جذب خواهد کرد. در بین بچه‌ها، کسانی هستند که شاید به حیوان خاصی علاقه‌ نشان می‌دهند. در این موارد بچه‌ها دوست دارند که درباره‌ی حیوان مورد علاقه‌شان بیشتر بدانند و با ‌آن‌ها ارتباط برقرار کنند. شخصیت اسب این داستان مهربان، آرام و نجیب است و می‌تواند با توجه به الگوپذیری کودکان، تأثیر خوب و مثبتی بر روی آنان بگذارد.

در بخشی از کتاب صوتی فندق می‌شنویم:

آقای دکر به سرعت به فندق غذا داد و موهاش رو شونه کرد. بعد به ارابه بستش و بسته‌های صبح رو بار کرد. یک کیسۀ بزرگ آرد برای قناد که قرار بود کیک تولد رو درست کنه، یک جعبه پر از مقوا برای کلاه‌دوز که قرار بود کلاه‌های تولد رو درست کنه، یک کیسۀ شکر برای شیرینی‌فروش که قرار بود برای مهمون‌ها شیرینی درست کنه و یک کاسۀ بزرگ شربت برای شهردار و البته هدیه‌های روز تولد جنی توی ارابه بود.

آقای دکر: "تموم شد!"

و بعد به ساعت جیبیش نگاه کرد.

آقای دکر: "هنوز ساعت شش هم نشده، یکم برای بیرون رفتن زوده. مغازه‌دارها تازه الان دارن بیدار می‌شن. قبل از اینکه راه بیفتیم یکم صبر می‌کنیم."

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
فندق

راهنمای دانلود کتاب صوتی فندق

برای دانلود کتاب صوتی فندق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فندق

نظرات کتاب صوتی فندق

mehdi taheri
۱۳۹۹/۹/۲۸
قشنگ و شنیدنی بود خیلی هم جذاب بود
مشاهد همه نظرات (۱)