دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم

جول اوستین در کتاب صوتی قدرت من هستم، به صورت کامل درباره قدرت کلام و "من هستم"‌هایی که بر زبان می‌آوریم صحبت کرده است. چرا که من هستم‌هایی که از زبان شما بیرون می‌آید، موفقیت و یا شکست را برای شما به ارمغان می‌آورند. این کتاب در سال 2015 به چاپ رسید و تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های جول اوستین شد.

جول اوستین در کتاب قدرت من هستم (The Power of I Am) تمام تلاش خود را می‌کند که به خواننده این پیام را برساند که هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار دهد، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت کرده‌ است. آنچه‌ که بعد از این دو واژه‌ی ساده می‌آید، مشخص می‌کند که شما چه طور زندگی خواهید کرد و هر آن چیزی که بعد از «من هستم» قرار می‌دهید، در واقع دارید دعوت‌نامه‌ای برایش می‌نویسید.

خداوند می‌گوید «تو شاهکار من هستی»، به جای این‌که دائم از خودتان بد بگویید، جرات داشته باشید و صبح که از خواب بیدار می‌شوید بگویید، من یک شاهکار هستم، خداوند قادر از روح خود در من دمیده است، به یاد داشته باشید آن‌چه بعد از من هستم بگویید، می‌آید و دنبال شما می‌گردد، اگر چیز‌های درست را به زندگی خود دعوت کنید، خالق جهان نفس خود را به سوی شما می‌دمد، حالا ایمان داشته و اعلام کنید که بر هر مشکلی چیره خواهید شد، بر هر دشمنی پیروز خواهید شد، و به همان چیزی تبدیل خواهید شد که خداوند شما را خلق کرده است تا بدان تبدیل شوید.

جول اوستین (Joel Osteen) در سال ۱۹۶۳ در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی‌های او به طور متوسط ۷ میلیون بیننده در طول یک هفته و ۲۰ میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می‌شود. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ در لیست ۱۰ انسان تاثیرگذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت من هستم می‌شنویم:

«ما در دام کلمات زبان خود گرفتار می‌شویم»، در دام افتادن به معنی «گرفتار شدن» است. کلمات شما می‌توانند شما را به دام اندازند. آن‌چه می‌گویید می‌تواند شما را زمین بزند و نگذارد که به حداکثر توان خود دست پیدا کنید. شما در دام تفکرات خود گرفتار نخواهید شد. تفکرات منفی به سراغ همه‌ی ما می‌آیند. اما زمانی که آن‌ها را به زبان می‌آورید، به آن‌ها زندگی بخشیده‌اید. در این هنگام است که آن‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند. اگر بگویید «دیگر هرگز تناسب اندام خود را به دست نمی‌آورم»، برگشتن به اندام متناسب سخت‌تر خواهد شد. شما خودتان کار را سخت‌تر کرده‌اید. زمانی که می‌گویید «هرگز اتفاق خوبی برایم رخ نخواهد داد»، خودتان جلوی اتفاق خوبی که برایتان مقدر شده است را می‌گیرید. اگر بگویید «من آن‌قدر‌ها با استعداد نیستم. من شخصیت خوبی ندارم»، حد وسط بودن را به سوی خود دعوت کرده‌اید، حد وسط بودن محدوده‌ی زندگی شما را مشخص خواهد کرد. زمانی که افکار منفی به سراغتان می‌آیند، کلید موفقیت این است که هرگز آن‌ها را به زبان نرانید. اگر آن فکر‌‌ها را به زبان نیاورید، در نطفه خواهند مرد.

 ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۴۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
فصل اول: قدرتٍ "من هستم"
۴۱ دقیقه
فصل دوم: مثبت گرا باشید یا اینکه کاملا ساکت باشید
۳۳ دقیقه
فصل سوم: همان را بگویید
۲۹ دقیقه
فصل چهارم: جذب کننده برکت و فراوانی
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: من آزاد هستم
۲۷ دقیقه
فصل ششم: من ارزشمند هستم؛ بدانید چه کسی هستید
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: من شاهکار خلقت هستم؛ خود را شاهکار بدانید
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: من خشنود هستم؛ زندگی رضایت بخش
۲۲ دقیقه
فصل نهم: من راضی هستم؛ از آن کسی که هستید راضی باشید
۳۰ دقیقه
فصل دهم: من پیروز هستم زیر پایتان است
۳۰ دقیقه
فصل یازدهم: من ثروتمند هستم؛ ذهنیت پر برکت داشته باشید
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم: من هدفمند هستم؛ زمان را تحت کنترل درآورید
۲۹ دقیقه
فصل سیزدهم: من مصمم هستم؛ نعمت پایان دهنده
۲۸ دقیقه
فصل چهاردهم: من قدرتمند هستم؛ شما از پس کارها برخواهید آمد
۲۱ دقیقه
فصل پانزدهم: من صبور هستم؛ خداوند به شما نظر داشته است
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم: من بخشوده هستم، به زمان بندی خداوند اعتماد کنید
۱۳ دقیقه
فصل هفدهم: من حفاظت شده هستم؛ خداوند انسان‌های دارای عیب را دوست دارد
۲۲ دقیقه
فصل هجدهم: من محافظت شده هستم؛ کارتان تمام است
۲۵ دقیقه
فصل نوزدهم: من سخاوتمند هستم؛ خودتان معجزه شوید

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم

برای دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت من هستم

نظرات کتاب صوتی قدرت من هستم

بهروز ریگی
۱۳۹۷/۶/۲۱
تمام اتفاقات زندگی ما بسته به نوع باورهای ماست، برای تغییر باور بهترین راه تکرار جمله‌ها و عبارات تاکیدی مثبته، این کتاب سرشار. از باورهای مثبت و جملات انگیزشیه، به نظرم کسی روزی نیم ساعت به مدت یکماه این فایل‌ها رو گوش بده یا بخونه، صددرصد مسیر زندگیش به سمت موفقیت و خوشبختی جریان پیدا میکنه
Drfatemehfe E
۱۳۹۷/۸/۵
کتاب عالیه و مهمتر از اون گوینده س که خیلی عالی تمام جملاتو جوری بیان میکنه که حس کلمات منتقل میشه
آدم حس میکنه خود جول اوستین داره صحبت میکنه: )
شهرزاد حبیب زاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
سبک این کتاب طورى نیست بخواهید ١ روزه همه رو گوش بدین، پیشنهاد میکنم هر روز فقط ٢٠ دقیقه بهش توجه کنید و از صمیم قلب باورش کنید، تا ٣ هفته بعد تغییرات مثبت رو به وضوح میبینید. ممنون از جول اوستین، مهبد قناعت پیشه و کتابراه ❤️❤️❤️
مشاهد همه نظرات (۱۸۷۴)