دانلود کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی

کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی نوشته‌ی دانیل گلمن، ترکیبی از علم روان‌شناسی و دانش پزشکی است که به شرح استدلال‌های علمی می‌پردازد و راهکارهای مفیدی جهت خودشناسی و کنترل هیجانات شخصی بیان می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی:

انسان‌ها نحوه‌ی بروز احساسات‌شان با یکدیگر بسیار متفاوت است. اشخاصی که از هوش هیجانی برخوردار هستند، میان واکنش‌های منفی و مثبت، تفکیک قائل می‌شوند و از دانش عاطفی و قدرت هوش هیجانی، در تفکر، تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات شخصی خود بهره می‌برند. منطق در این اشخاص نسبت به احساسات و هیجانات‌شان اولویت دارد. شما نیز برای دستیابی به چنین هدفی، نخست باید به خودآگاهی برسید و سپس احساسات و عواطف‌تان را کنترل کنید.

مطالعات و تحقیقات نشان داده که میزان موفقیت‌های حرفه‌ای اشخاص، 20٪ به بهره‌ی هوشی (IQ) و 80٪ به هوش هیجانی (EQ) آن‌ها وابسته است و به همین دلیل، دانیل گلمن، نویسنده و پژوهشگر علمی آمریکایی عقیده دارد که هوش هیجانی - عاطفی از هوش علمی (IQ) باارزش‌تر و کاربردی‌تر است.

تحقیقات نشان داده، افرادی که از قدرت هوش هیجانی برخوردار هستند در زندگی شخصی و کاری بهتر با دیگران کنار می‌آیند و از بازده ارتباطی بسیار خوبی برخوردارند.

دانیل گلمن را بیشتر بشناسیم:

دانیل گلمن (Daniel Goleman)، روانشناسی درخشان و نویسنده‌ای محبوب است که در آمریکا چشم به جهان گشود. او به مدت 12 سال وظیفه‌ی نگارش بخش علوم مغزی نیویورک‌تایمز را به عهده داشت و مقاله‌هایش طرفداران بسیاری پیدا کرد و در سرتاسر دنیا منتشر شد.

گلمن در سال 1995 کتاب هوش هیجانی EQ را به چاپ رساند و این کتاب بیش از یک سال پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز بود. هم‌چنین این کتاب به 40 زبان مختلف جهان ترجمه شده است. آثار دانیل گلمن دربردارنده‌ی موضوعات گوناگونی همانند خودباوری، خلاقیت، اکولوژیک و بحران محیط زیست و ... است.

شنیدن کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شناخت و تقویت هوش هیجانی و عاطفی به انسان‌ها یاری می‌رساند تا بر نفس خود تسلط بسیاری پیدا کنند و در زندگی شخصی و کاری از خود رفتارهای سنجیده و عاقلانه نشان دهند.

اگر در پی راهکارها و شیوه‌هایی، جهت کنترل واکنش‌های خود در مقابل احساساتی هم‌چون خشم، غم، ترس، شهوت و ... هستید، این کتاب صوتی را بشنوید. به یاری این کتاب صوتی، می‌توانید کیفیت روابط خود را بهبود بخشیده و به موفقیت‌های بیشتر در زندگی نزدیک‌تر شوید.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی می‌شنویم:

«حدود ده هزار سال پیش افلاطون گفت: تمام یادگیری‌ها دارای زیربنای هیجانی عاطفی هستند؛ و ارسطو بر این باور بود که قلب جایگاه احساسات و عواطف آدمی است و مغز فقط نقش خنک‌کننده‌ی خونی را بر عهده دارد که در رگ‌های ما جاری است. از آن زمان تا همین چند دهه‌ی گذشته، اندیشمندان و محققان به‌گونه‌ای حیرت‌انگیز به احساسات و عواطف آدمی بی‌اعتنا بودند و عواطف و هیجانات درروان شناسی علمی همچون قاره‌ای کشف نشده بود؛ اما امروزه، به مدد یافته‌های جدید علمی، ازجمله تکنولوژی جدید تصویربرداری از مغز، برای اولین بار در تاریخ، می‌توانیم آنچه را همواره بر ایمان راز نهان بود رویت کنیم و از چندوچون آن باخبر شویم...»

 ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۳ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل اول - هوش علمی - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل دوم - هوش هیجانی عاطفی - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل سوم - جایگاه هیجانات در مغز
۱۰ دقیقه
فصل چهارم - آزمون هوش هیجانی عاطفی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی

برای دانلود کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت هوش هیجانی

نظرات کتاب صوتی قدرت هوش هیجانی

مجتبی طرخورانی
۱۳۹۹/۷/۳
کتاب خوبیه مطالب کاربردشان باید در روزمره است بشه آدمهای زیادی هستن که این هوش رو ازش استفاده میکنند ممکنه نتیجه عکس هم بده با ید زکاوت داشت
Peyman Zarei
۱۴۰۰/۲/۱۴
سلام
این کتاب فقط سر فصل داره و اینکه چگونه ازش استفاده کنیم رو توضیح نداده انگار داری فهرست مطالب رو میخونی
ابراهیم روحانی
۱۳۹۹/۷/۱۲
افلاطون ده هزار سال پیش نبودا؟!!!! دیتای غلط پاپلیش نکنین، کتاب خوبیه روشهای خوبی رو توضیح میده
مشاهد همه نظرات (۱۶)