دانلود کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها به قلم اسپنسر جانسون دربردارنده‌ی رهنمودها و روش‌های مفیدی است که به شما کمک می‌کند، زندگی شخصی و کاری‌تان را در جهتی مثبت تغییر دهید و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. هم‌چنین این اثر از روابط پنهان بین شکست‌ها و موفقیت‌های شما سخن می‌گوید.

درباره‌ی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز عقیده دارد که هر یک از شما شرایط گوناگونی را در زندگی‌ تجربه کرده‌اید؛ شرایطی که در بعضی مواقع ایده‌آل و در دیگر مواقع تلخ بوده‌اند. تمام انسان‌ها درصدد این هستند که شرایط بهتر و شادتری برای خود بسازند و تا جایی که امکان دارد از شرایط بد و نامطلوب دوری کنند.

طبیعی است که هر شخصی در زندگی و کار فراز و نشیب‌هایی داشته باشد. باید بدانید که قله‌ها و دره‌ها به یکدیگر متصل هستند. اگر امروز که خوش هستید و حال خوبی دارید، به طور اتفاقی اشتباهی مرتکب شوید، باید انتظار دوران سختی فردا را داشته باشید. اگر امروز در حال سپری کردن دوران سختی هستید، تدبیری می‌اندیشید و تصمیم می‌گیرید شرایط را بهبود ببخشید، فردا دوران خوبی خواهید داشت. پس به تعبیری می‌توان گفت که قله نشانه‌ی لحظاتی است که قدر داشته‌هایتان را دانسته‌اید و دره لحظاتی است که مشتاق چیزی هستید که از دست داده‌اید.

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها (Peaks and Valleys) از همین لحظات و تجربه‌های خوب و بد سخن می‌گوید. تجربه‌های بدی که به دره شباهت دارند و تجربه‌های شیرینی که هم‌چون قله‌اند. بیشتر اتفاقات و رویدادهای اطراف بر زندگی‌مان اثر می‌گذارند که شاید به خواست و اراده‌ی خودمان نیستند. اما عکس‌العملی که ما دربرابر آن رویداد از خود نشان می‌دهیم به اراده‌ی خودمان بستگی دارد. پس باید بدانیم که دستیابی ما به موفقیت و یا شکست، به همان واکنشی بستگی دارد که در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهیم.

جانسون برای درک بیشتر این مفهوم، در این کتاب صوتی، زندگی مردی را به تصویر می‌کشد که با ناامیدی تمام در اعماق دره‌ای گسترده، زندگی می‌کند تا اینکه پیرمردی را می‌بیند که در بلندای قله‌ای پرعظمت ساکن است. سرانجام مرد جوان با معاشرت با این پیرمرد پرتجربه درمی‌یابد که چگونه با بهره‌گیری از شیوه‌های کاربردی او در اتفاقات خوب و بد زندگی‌اش به آرامش و موفقیت برسد.

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها، کتابی عالی و شنیدنی برای تمام کسانی است که تصمیم گرفته‌اند، کنترل اوضاع زندگی خود را به عهده بگیرند و در جهت موفقیت‌های بیشتر گام بردارند.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون یکی از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان است که اغلب از او به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای موضوعات سخت و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «بله یا خیر» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها می‌شنویم:

مرد جوان از بایر بودن فلات شگفت‌زده شد. هیچ درختی در آن‌ وجود نداشت و تا چشم کار می‌کرد مسطح بود، هوای معتدل آن‌جا نه به گرمی دره بود و نه به سردی قله، آسمان ابری جلوی خورشید را گرفته بود انگار تقریبا آب و هوایی وجود نداشت. بارها کسان دیگری را در دوردست دید، اما از آن‌ها دوری جست، می‌خواست تنها باشد. ابتدا خوشحال بود که با آسودگی خاطر به خیلی چیزها توجهی نداشت یا اصلا احساس‌شان نمی‌کرد، خشنود بود که به فلات آمده است.

 ۲ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۱۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
پیشگفتار - شماره یک: سرخوردگی در دره
۲۶ دقیقه
شماره‌ دو: یافتن پاسخ
۱۳ دقیقه
شماره‌ سه: فراموشی
۵ دقیقه
شماره چهار: آرامش
۲۴ دقیقه
شماره پنج: یادگیری
۲۳ دقیقه
شماره شش: اکتشاف
۹ دقیقه
شماره هفت: تقسیم
۲۳ دقیقه
شماره هشت: به کارگیری نظریه قله و دره
۶ دقیقه
شماره نه: لذت بردن از قله
۱۱ دقیقه
پایان

راهنمای دانلود کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

برای دانلود کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قله‌ها و دره‌ها

نظرات کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

فروغ فولادی
۱۴۰۰/۲/۱
سلام، دوستان عزیز ما میدونیم که شما کتابراهو دوس دارین مام واقعا ازشونو ممنونیم، ولی الان کسی مثل من بخاد بیاد و نظر شمارو راجب این کتاب کع مطالعه کردین بدونه چیزی دست گیرش نمیشه جز تشکر‌های شما، لطفا نظراتتونو راجب خود کتاب بگید 🙏🏻🌸🍃
Hossein Shirzad
۱۴۰۰/۲/۷
کتابی عالی وعالی، که دیدگاهمون رونسبت به فراز و نشیب‌های زندگی اصلاح میکنه، و بخوبی یاد میده که با ذهن حقیقت بینمان، توانایی هایمان روببینیم، نه اینکه دردره‌های زندگی بااحساساتی واهی ناامیدبشیم و یا بانقص ها وعدم آگاهی به قله هابرسیم که آنوقت نه زیبایی‌های موفقیتمان راببینیم ونه توان همیشه درقله ها یا موفقیت ماندن راداشته باشیم اینکه یه قسمتی که میگه زندگی مثله نوارقلب میمونه که دارای روندهای نزولی وصعودیه کوتاه مدت وبلندمدته وبدون اینها قطعا زندگی کردن معنی و مفهومی نداره و اینجاش بسیار زیباست که به خوبی میفهمونه که چگونه ازفرازونشیب‌های عمرمان که پیش اومدنشون غیرقابل جلوگیریه به صلابت وآرامش کامل عبور کنیم و...... تا این حد با یکبار گوش کردن تونستم توصیفش کنم، که توصیفش بیشتر از اینهاست من این کتاب روبه همه عزیزان توصیه میکنم، خصوصا آنانی که در راه کسب موفقیت‌اند.
مرضیه زکی پور
۱۴۰۰/۲/۷
حقیقی
این کتاب نماد زندگی‌های خودمون هست که در بعضی مواقع فکر نمی‌کنیم به اون چیزی که میخوایم نمیرسیم
ولی اگر هدف را ببینیم و به سمتش حرکت کنیم می‌رسیم واینقدر راحت می‌رسیم که فک میکنیم نرسیده ایم همانطور که قله‌ها و دره‌ها به هم چسبیده‌اند و نقطه‌ی پایان یکی نقطه‌ی آغاز دیگری است درزندگی هم که
همین اتفاق می‌افته موقعه‌ای فکر کنید شکست خوردید تازه نقطه موفقیت شما شروع شده و همینطور اگر فکر کنید که دیگر موفق شده اید و دیگر نیاز به تلاش کردن ندارید نقطه شکست شما شروع خواهد شد
و در شکستها نا امید نشدن ودر موفقیتها مغرور نشدن ما را به موفقیت‌های پی در پی می‌رساند
چون موفقیت یک چیز یا جای مشخص نیست موفقیت یک مسیر هست که درآن به خیلی چیزها می‌رسید
منم از این کتاب راضی هستم 😍😍
مشاهد همه نظرات (۱۶۵)