دانلود کتاب صوتی معمای کلاه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معمای کلاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی معمای کلاه

کتاب صوتی معمای کلاه نوشته‌ی رون بنیک، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی سه دوست است که در جنگلی بزرگ و سرسبز کلاهی عجیب و غریب پیدا می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی معمای کلاه (The Mystery Hat) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی سه دوست است که در یک ظهر آفتابی در فصل زمستان، در حال قدم زدن در جنگلی بزرگ و سرسبز بودند که ناگهان روی زمین، کنار چاله‌ی آب کلاهی عجیب دیدند. ناگهان کلاغ یادش افتاد که این کلاه بر روی سر آقای خرس بود اما اکنون کنار چاله‌ آب پیدا شده؟ داستان اندکی مشکوک به نظر می‌رسید و آن‌ها تصمیم گرفتند که به دنبال آقای خرس بگردند.

کتاب صوتی معمای کلاه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی معمای کلاه می‌شنویم:

بعد نفس عمیقی کشید و با صدای آروم ادامه داد: جورج :«نمی‌دونم حواستون بود یا نه، ولی وقتی توی راه داشتیم از کنار مزرعه رد می‌شدیم، آدم‌برفی‌ای که همیشه اونجا بود رو ندیدم. شاید اون آدم‌برفی از مزرعه بیرون اومده و با شکم گرسنه دنبال حیوونا می‌گرده! اگه بیاد ما رو ببینه و بخواد شکارمون کنه چی؟ من این کلاه رو سَر لاکپشت پیر دیده بودم. حتماً وقتی داشت آروم آروم از اینجا رد می‌شد آدم‌برفی دیدتش و بهش حمله کرد. معلومه که لاکپشت سعی کرد از خودش دفاع کنه چون این چاله‌ی آب حتماً تیکه‌های آدم‌برفیه که یکم آب شده.»

جورج داستان بلندبالای خودش رو تعریف کرد و همه ساکت شدن. یعنی واقعاً چیزی که گفت درست بود؟

قبل از اینکه کسی بتونه چیزی بگه، جورج توضیح داد: «از چیزهایی که من شنیدم، آدم‌برفی‌ها عاشق سوپِ لاکپشتن. احتمالاً همین الان که ما داریم باهم صحبت می‌کنیم، لاکپشت پیر توی یک قابلمه نشسته و آدم‌برفی می‌خواد بخورتش. ما باید بهش کمک کنیم و نذاریم به آبگوشت تبدیل بشه.»

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
معمای کلاه

راهنمای دانلود کتاب صوتی معمای کلاه

برای دانلود کتاب صوتی معمای کلاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  معمای کلاه

نظرات کتاب صوتی معمای کلاه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.