دانلود کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم

کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم نوشته‌ی مار پون، داستان بامزه و جالب دختربچه‌ای‌ را روایت می‌کند که آرزویی عجیب در سر می‌پروراند اما اطرافیانش هنگام شنیدن این آرزو واکنش‌های خوبی نشان نمی‌دهند.

موضوع کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم چیست؟

مری دختری دوست داشتنی است که دوست دارد همانند فیلبرتا شخصیت مورد علاقه‌اش باشد اما هر گاه این رویا را با اطرافیانش از جمله پدر، مادر، مدیر مدرسه، معلم و... در میان می‌گذارد با نگاه‌های عجیب و بد آن‌ها روبه‌رو می‌شود.

هر یک از اطرافیان او خواسته‌ها و آرزو‌هایی دارند که مری را دربرگرفته‌اند، پدرش دوست دارد به فردی ثروتمند تبدیل شود، آرزوی مادرش این است که در خانه‌ای بزرگ زندگی کند، مدیر مدرسه‌اش می‌خواهد هر چه زودتر بازنشسته شود، معلمش علاقه‌مند است جانشین مدیر شده و مدیریت مدرسه را بر عهده بگیرد و... تمام آدم‌های زندگی او به دنبال هدفی برای خود هستند اما هنگامی که نوبت به آرزوهای مری می‌رسد، نگاه‌ها تغییر می‌کند.

کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان لذت‌بخش و جذاب برای کودکان 5 تا 10 ساله بسیار آموزنده و شنیدنی است و به تقویت تخیل آن‌ها کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم می‌شنویم:

خانوم‌ها با شنیدنِ حرفِ دخترکِ فضول مشکلاتشون رو فراموش کردن و جوری با تعجب بهش خیره شدن که انگار یک خلافکارِ کوچولو رو جلوی خودشون می‌دیدن. اون‌ها هم مثلِ بقیه نمی‌دونستن که چه جوابی بهش بدن و بدون زدنِ هیچ حرفی به راهشون ادامه دادن.

بعد از تموم شدنِ خریدها، مری به همراهِ مادربزرگش به خونه‌ی اون برگشت. غروبِ همون روز، یکی از همسایه‌ها با عصبانیت به دنبالِ رومیزی‌ای که سال‌ها قبل به مادربزرگِ مری داده بود اومد تا اون رو ازش پس بگیره. مادربزرگِ دخترک هم بلافاصله ازش خواست تا اول قوری‌ای که چند سالِ پیش گرفت رو بهش برگردونه.

 ۱۶ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
من می‌خوام فیلبرتا بشم

راهنمای دانلود کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم

برای دانلود کتاب صوتی من می‌خوام فیلبرتا بشم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من می‌خوام فیلبرتا بشم
Babak Mohammadi Mofrad
۱۳۹۹/۵/۲۴
پرهیز از خوردن شیرینی را خوب آموزش می‌دهد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)