دانلود کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک

کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک نوشتۀ دبورا کوئن، قصۀ مردی را به تصویر می‌کشد که در یک قطار در راه رسیدن به یک مهمانی مذهبی با برخی از دوستانش مواجه می‌شود و اتفاقات جالبی را رقم می‌زند.

موضوع کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک چیست؟

در یک روز گرم مهندس آری که از خواب بیدار می‌شود، به یاد روز مهمی که در پیش دارد می‌افتد، روز عید پاک. مهندس و دوستانش از چند هفته قبل برای این جشن برنامه‌ریزی کرده‌اند. او خوشحال از تخت بلند می‌شود و برنامۀ آن روزش را مرور می‌کند، او باید یک قطار بزرگ را به شهر هدایت کند و بعد آن را برگرداند، همین طور مقداری وسایل برای برگزاری جشن تهیه کند. اما ماجراهای عجیبی مانع از رسیدن به موقع قطار می‌شود. حال باید دید که مهندس چگونه با کمک دوستانش موفق به برپایی جشن می‌شود.

این کتاب چهارمین داستان از مجموعه داستان‌های مهندس آری به شمار می‌آید که در هر یک از آن‌ها نویسنده تلاش کرده یک جشن مذهبی خاص را به کودکان معرفی کند.

کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان برای کودکان 4 تا 8 سال مناسب و مفید است و آن‌ها را با جشن عید پاک آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک می‌شنویم:

نونوا پنج جعبه ماتسا بهش داد، آری تشکر کرد و ماتسا رو هم از لیستش خط زد. حالا همه چیزش آماده بود. در طولِ راه، چند بار توقف کرد تا نون‌های ِ شیفرا و آرون رو بهشون بده و طبق برنامه، با سرعت به ایستگاهِ جَفا رفت و خودش رو به خونه‌ی مُوشه و میریام رسوند تا نونِ اون‌ها رو هم بده. وقتی به خونه رسید، در رو با خستگی باز کرد و دید که دوست‌هاش، جِسی و ناتانیل، سر میز نشسته بودن. آری همه‌ی چیزهایی که جمع کرده بود رو باز کرد.

 ۸ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مهندس آری و عید پاک

راهنمای دانلود کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک

برای دانلود کتاب صوتی مهندس آری و عید پاک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مهندس آری و عید پاک