دانلود کتاب صوتی موش‌ها روی ماه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موش‌ها روی ماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی موش‌ها روی ماه

کتاب صوتی موش‌ها روی ماه نوشتۀ رادنی پپ، داستان موش‌هایی را به تصویر می‌کشد که می‌خواهند با استفاده از وسایل کهنه سفینه‌ای بسازند تا با آن به کرۀ ماه سفر کنند.

موضوع کتاب صوتی موش‌ها روی ماه چیست؟

یکی از روزها پیپ به همراه برادر و خواهرانش، وسیله‌ای بزرگ برای آتش‌بازی یافتند و آن را با خودشان به خانه بردند تا به والدینشان نشان بدهند. خانوادۀ پیپ در خانه‌ای به شکل لنگه کفش زندگی می‌کردند.

این موش‌ها با دیدن این وسیلۀ بزرگ که در واقع یک ترقۀ قدیمی بود، تصمیم می‌گیرند یک سفینه بسازند و با آن به سوی کره ماه بروند، اما موش شرور و بدجنسی می‌خواهد نقشۀ آن‌ها را خراب کند.

کتاب صوتی موش‌ها روی ماه (The Mice on the Moon) داستانی هیجان‌انگیز، فانتزی و ماجراجویانه است که کودکان را تشویق می‌کند تا از مواد بازیافتی و اسباب‌بازی‌های کهنه یا خراب، برای درست کردن کاردستی‌های جذاب و خلاقانه استفاده کنند.

با رادنی پپ بیشتر آشنا شویم:

رادنی پپ (Rodney Peppe) در 24 ژوئن سال 1934 به دنیا آمد. او تصویرساز و نویسندۀ انگلیسی آثار کودک و نوجوان محسوب می‌شود که تا به امروز بیش از 50 کتاب داستانی و غیرداستانی برای کودکان نوشته است.

کتاب صوتی موش‌ها روی ماه برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب دوست‌داشتنی به پرورش خلاقیت و ابتکار عمل در کودکان 3 تا 7 ساله کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی موش‌ها روی ماه می‌شنویم:

روز بعد، پیپ و برادرا و خواهراش با هم پیش "موش ناقلا" رفتن تا جعبه‌های سفت و محکمی پیدا کنن. کار موش ناقلا خرید و فروش زباله بود. اون توی یک آشغالدونی بزرگ زندگی می‌کرد که توش همه چیز پیدا می‌شد. اون‌ها یک شونۀ خالی تخم‌مرغ ازش خریدن. از این‌هایی که توش تخم‌مرغ کمتری جا می‌گرفت ولی در عوض درش بسته می‌شد. موش ناقلا کنجکاو بود که بدونه این بچه‌ها می‌خوان با اون شونۀ تخم‌مرغ چی کار کنن و پیپ بهش گفت که قراره بقیه موش‌ها رو سورپرایز کنن و نمی‌تونه چیزی بگه.

اون‌ها شونه رو با خودشون به خونه بردن و خانواده با دیدنش تعجب کردن.
بابابزرگ (با خوشحالی): "با این می‌شه یک سفینۀ عالی ساخت."

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
موش‌ها روی ماه

راهنمای دانلود کتاب صوتی موش‌ها روی ماه

برای دانلود کتاب صوتی موش‌ها روی ماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  موش‌ها روی ماه