دانلود کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک، به مادران می‌آموزد که چگونه شرایطی را در خانواده فراهم کنند تا مادر بهتری باشند و فرزندانشان را نیکوتر تربیت کنند.

کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک (The one minute mother) یا مادر یک‌ دقیقه‌ای، با روایت زندگی یک زن به زنان نشان می‌دهد که چگونه بهترین و کاربردی‌ترین روش را برای تربیت فرزندانشان انتخاب کنند.

از لحاظ روانشناسی مادران نقش بسزایی در شکل‌گیری تربیت مناسب کودکان و نوجوانان دارند. تحسین یک دقیقه‌ای، اهداف یک دقیقه‌ای، توبیخ یک دقیقه‌ای تکنیک‌ها و روش‌های موجود در این کتاب هستند که به شما برای اینکه بتوانید مادری نمونه، شایسته و خوب باشید کمک می‌کنند و سریع‌ترین راه‌ ب‍رای‌ ک‍م‍ک‌ ب‍ه‌ ف‍رزن‍دان‌ است ت‍ا ب‍ی‍ام‍وزن‍د چ‍گ‍ون‍ه‌ خ‍وی‍ش‍ت‍ن‌ را دوس‍ت‌ داش‍ته باشند.

اگر می‌خواهید زندگی سالم، موفق، کم استرس و شاد داشته باشید این کتاب برای شما مفید خواهد بود زیرا این اثر به شما کمک می‌کند که هم مادر خوبی باشید و هم اعتماد به نفس، شادمانی و رضایت خاطر را در فرزندانتان پرورش دهید.

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) از محبوب‌ترین نویسنده‌های دنیا در حوزه‌ی روانشناسی است. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به کامیابی و موفقیت دست پیدا کنند. از آثار بسیار پرفروش او می‌توان به کتاب «مدیر یک دقیقه‌ای» که به همراه دکتر کنت بلانچارد به رشته‌ی تحریر درآورده است اشاره کرد. اسپنسر جانسون در کتاب‌هایش همیشه برای مسائل پیچیده‌ی زندگی راه حل‌های ساده پیشنهاد کرده و همچنین این مسئله باعث شده است که کتاب‌های او به بیش از 26 زبان زنده دنیا ترجمه شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته شود.

در بخشی از کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک می‌شنویم:

حتماً‌ در اثر تجربیات‌ شخصی‌ به این‌ نتیجه‌ رسیده‌اید‌ که یک مادر خوب بودن به بیش از یک دقیقه وقت نیاز دارد‌. اما راه‌هایی وجود دارد که به شما‌ این‌ امکان را‌ می‌دهد که در کمتر‌ از یک دقیقه با کودکان‌تان ارتباط برقرار کرده و به آن‌ها آموزش‌ دهید‌ که چگونه خودشان را دوست بدارند و رفتار صحیح‌ و خوبی‌ داشته باشند‌. شیوه‌ی مورد استفاده آن‌قدر ساده است که شاید باور کردن آن برای‌تان مشکل‌ باشد‌. ولی به هر صورت شاید شما نیز بخواهید مثل‌ بسیاری‌ از والدین‌ دیگر که از این شیوه‌ استفاده‌ کرده‌ و در آن موفق‌ شده‌اند، آن را امتحان‌ کنید‌. در این صورت‌ بهتر است‌ قضاوت را به‌ بعد‌ از مطالعه‌ دقیق‌ کتاب‌ و به کار بستن‌ روش‌‌ها‌ (بعد‌ از یک‌ ماه‌) موکول‌ کنید‌. در طول‌ این مدت‌ می‌‌‌ببینید‌ که چگونه رفتار‌ فرزندان‌تان به طور‌ چشمگیری‌ بهبود‌ یافته‌‌ و چقدر از رفتار‌ و کردار‌ خودشان‌ احساس‌ رضایت خواهند‌ داشت‌. مطمئنم‌ که شما‌ نیز به همان‌ نتایجی‌ دست خواهید یافت که والدین دیگر دست‌ یافته‌اند‌. مطمئن‌ باشید‌‌ که این شیوه، هم از دیدگاه‌ والدین و هم از دیدگاه کودکان مفید و مؤثر می‌باشد‌.

 ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
همیشه به کودکانتان کمک کنید تا به ظرفیت و توانایی کامل خود دست یابند
۱۱ دقیقه
مادر یک دقیقه‌ای
۱۷ دقیقه
اهداف یک دقیقه‌ای
۲۱ دقیقه
تحسین‌های یک دقیقه‌ای
۲۵ دقیقه
سرزنش‌های یک دقیقه‌ای
۸ دقیقه
مادر یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد
۱۱ دقیقه
چرا اهداف یک دقیقه‌ای موثر‌ند؟
۱۵ دقیقه
چرا تحسین‌های یک دقیقه‌ای موثرند؟
۱۸ دقیقه
چرا سرزنش‌های یک دقیقه‌ای موثرند؟
۲ دقیقه
طرح بازی مادر یک دقیقه‌ای
۷ دقیقه
هدیه‌ای برای شما و فرزندانتان

راهنمای دانلود کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک

برای دانلود کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نقش مادر در تربیت کودک

نظرات کتاب صوتی نقش مادر در تربیت کودک

ghazale rafeie
۱۳۹۹/۱/۳۱
خیلی خوب است و ترجمه و راوی عالی هستند نکته ایی که میخواستم اضافه کنم این بود که اکثر راهکارهای فرزند پروری که قبلا خوندم ولی یادم میرفت با این نوع کتاب تو ذهن تثبیت میشه
مائده غلامی
۱۳۹۸/۶/۲۰
به نظر من که خیلی خوب بود دختر من ۴ سالشه و خیلی جواب داد به این روش خداروشکر، اگه کامل بخوام رعایت کنم روشهاشو خیلی میتونه موثر باشه
نسرین جوانمرد
۱۳۹۸/۵/۱۲
کتاب بسیار مفیدیه اونقدر که روشهای ارائه شده میتونه بین همسر ان و دوستان و همکاران هم استفاده و پر ثمر واقع بشه و اول بهتره که با خودمون و اهدافمون شروع کنیم و صدای گوینده هم بسیار دلنشینه
مشاهد همه نظرات (۱۳)