دانلود کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن!


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن!

کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن! نوشته‌ی لاری دان، درباره‌ی بازرگانی مهربان است که می‌خواهد به ببری که در چاه افتاده کمک کند.

موضوع کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن! (Never Trust a Tiger) چیست؟

بازرگانی می‌خواست بارهای ادویه خود را به شهر دیگری ببرد و به همین دلیل به سمت جاده‌ی کوهستانی حرکت کرد، ناگهان صدایی از سوی جنگل شنید که درخواست کمک می‌کرد، جنگلی بزرگ و سرسبز که پیدا کردن صدا در آن سخت بود. بازرگان جلوتر رفت و ناگهان در یک چاه عمیق ببری را دید که بسیار زیبا بود و کمک می‌خواست.

کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن! مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان داستان‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز با موضوع اعتماد بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن! می‌شنویم:

اما درخت کاج گفت: "ولی توی زندگی من، همیشه جواب خوبی، خوبی بوده. من به پرنده‌ها اجازه دادم تا روی شاخه‌هام خونه بسازن و جوجه‌هاشون رو به دنیا بیارن. اون‌وقت، پرنده‌ها هم دونه‌های من رو از مخروط‌هام برمی‌دارن، به جاهای مختلف می‌برن و باعث می‌شن که درخت‌­های کوچیک‌­تر، همه جای این کوهستان رشد کنن. هرچقدر من بیشتر هوای پرنده‌ها رو داشته باشم، اون­‌ها هم بیشتر کمکم می‌کنن. پس، زندگی می‌تونه عادلانه باشه و ببرها هم نمی­‌تونن ناجی خودشون رو بخورن."

به محض اینکه درخت دوباره شاخه‌هاش رو صاف کرد، بازرگان لبخند زد و گفت: "حالا از روی من برو کنار!"

ببر گفت: "اما گاو گفت من می‌تونم تورو بخورم!"

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
هرگز به یک ببر اعتماد نکن

راهنمای دانلود کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن!

برای دانلود کتاب صوتی هرگز به یک ببر اعتماد نکن! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هرگز به یک ببر اعتماد نکن!