دانلود کتاب صوتی هنر زن بودن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر زن بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر زن بودن

کتاب صوتی هنر زن بودن نوشته‌ی مارابل مورگان، به شما آموزش می‌دهد که چطور عشق و محبت را در زندگی زناشویی خود جاری کنید و با وجود تمامی مشکلات و ناسازگاری‌های شوهرتان، یک رابطه قوی و سالم داشته باشید. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین و جنجالی‌ترین آثار زمان خود بوده است.

درباره کتاب صوتی هنر زن بودن:

اگر شما یک زن متاهل هستید و به دنبال کتابی خودآموز برای بهبود شرایط زندگی زناشویی‌تان می‌گردید، کتاب صوتی هنر زن بودن (The Total Woman) می‌تواند در این مسیر همراهتان باشد و روش‌هایی کاربردی به شما بیاموزد تا رابطه‌ای عاشقانه با شوهر خود داشته باشید.

این کتاب اولین بار در سال 1973 منتشر شد و 10 میلیون نسخه از آن در سراسر آمریکا به فروش رفت و همچنین در سال 1947 توانست عنوان پرفروش‌ترین کتاب غیرداستانی سال را از آن خود کند.

کتاب صوتی هنر زن بودن منتقدین فراوانی دارد و عده‌ای معتقدند که فوت و فن‌هایی که نویسنده به زنان می‌آموزد، تصویر زن ایده‌آل انجیل مسیحیان است؛ زنی که به گفته مارابل مورگان باید اینگونه باشد: «تنها زمانی یک زن برای همسرش زیباست که همسرش را ستایش کند و در خدمتش باشد.»

درواقع مورگان چهار ایده اساسی را در کتابش به نگارش درآورده که عبارتند از: نادیده گرفتن اشتباهات شوهر و تمرکز بر فضایل او، تحسین همسر از نظر جسمی، قدردانی از او و سازگار شدن با این ایده که شوهر پادشاه و همسرش ملکه است.

همچنین او بارها گفته: «خدا برنامه‌ریزی کرد که زن تحت حکومت شوهرش باشد» و در مصاحبه‌ای مورگان اعتراف کرد که ایده‌آل این است که زن و شوهر در مورد تصمیمات با هم گفت‌وگو کنند اما اگر تلاش برای سازش ناکام بماند، تنها دو گزینه‌ای که او می‌بیند، این است که زن از شوهرش پیروی کند یا طلاق بگیرد. البته زنان معمولا در مقابل همسر خود کوتاه می‌آیند، با این حال او با ارائه دستورالعمل‌هایی تحت عنوان حیله‌های زنانه، نوع دیگری از سازش و محبت کردن را به زنان آموزش می‌دهد.

ایده اولیه نوشتن کتاب هنر زن بودن از جایی نشات می‌گیرد که مارابل مورگان در سال 1970 پس از حدود شش سال زندگی با همسرش، متوجه شد که رابطه‌اش کاملا به مشکل برخورده و ممکن است ازدواجش به شکست منجر شود. بنابراین متوجه شد که نمی‌تواند همسر خود را تغییر دهد و راه حل مشکلات خود را در تبعیت و وقف کردن خودش دید و به این شکل زندگی زناشویی خود را نجات داد.

او پس از این اتفاق، انجیل و تمام کتاب‌هایی که در حوزه ازدواج و همسرداری بود، به خوبی مطالعه کرد و پس از آن کتاب خود را نوشت. با فروش فوق‌العاده این اثر، مورگان سمینارهایی برای زنان متاهل مسیحی برگزار می‌کرد و به آن‌ها یاد می‌داد که چگونه با همسر خود به احترام برخورد کنند. پس از چند سال، او بیش از 100 مربی را آموزش داد و آن‌ها نیز دوره‌های بیشتری در 28 ایالت آمریکا و کانادا برگزار می‌کردند.

البته در هفت فصل آغازین و سه فصل پایانی کتاب صوتی هنر زن بودن، توصیه‌هایی یکسان برای مردان و زنان در نظر گرفته شده است.

مارابل مورگان را بیشتر بشناسیم:

مارابل مورگان (Marabel Morgan) نویسنده آمریکایی کتاب‌های پرفروش خودیاری برای زنان متاهل است که آثار پرفروش دیگری همچون لذت کامل (Total Joy) و کتاب آشپزی زن کامل (The Total Woman Cookbook) را نوشته است.

مورگان در زمان حیات خود سمینارهایی (با نام Total Woman) با محوریت بهبود روابط زناشویی برگزار می‌کرد و در سخنرانی‌های خود راه و روش زن بودن را یاد می‌داد. حتی چندباری به برنامه‌های تلویزیونی دعوت شد و از آموزه‌هایش برای مردم گفت.

در سال 1975 نیز مارابل مورگان توانست در لیست بانفوذترین زنان آمریکا به انتخاب مجله People قرار بگیرد و بر روی جلد مجله تایم دیده شود.

سرانجام این نویسنده زن آمریکایی در سال 1987 بر اثر ابتلا به سرطان تیروئید درگذشت.

کتاب صوتی هنر زن بودن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر زندگی مشترک‌تان دچار مشکلاتی شده و نمی‌دانید که راه درست برای بهبود شرایط چیست و یا اگر می‌خواهید در آینده ازدواجی بدون نقص داشته باشید، این کتاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هنر زن بودن می‌شنویم:

بیاید با برگشتن به آن لحظه شروع کنید؛ آن لحظه‌ای که ابتدا مردی را دیدید که اکنون شوهر شماست. به ویژه بیایید اولین بار او شما را دید، در نظر بگیرید. به خاطر بیاورید که چقدر معصوم بودید، زمانی که او به شما تلفن می‌کرد؛ آن حموم‌های طولانی و سپس پودر و کرم و عطر زدن‌ها را به خاطر بیاورید.

شما آنقدر با اعتماد به نفس بودید و آن قدر هیجان‌زده که به سختی می‌توانستید منتظر او بمانید. شمایی که برای ملاقات با او لحظه شماری می‌کردید و به پرواز در می‌آمدید. می‌دانستید که او از دیدن شما خشنود می‌شود و اینکه دیگران او را با شما ببینند.

شما شب گذشته هنگامی که به خانه آمد، چگونه بودید؟ زمانی که صبح خانه را به مقصد کار ترک کرد، چه کار کردید؟ دختران آیا تعجب می‌کنید که ماه عسل تمام شده است و به جای آنکه احساس همدیگر را جست‌وجو کنید؛ هر دو فکر می‌کنید که در دستان دیگری گیر افتاده‌اید.

 ۵ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۳۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
مقدمه ناشر / مقدمه / بخش اول: زن سازمان یافته
۴۱ دقیقه
خریدن وقت
۴۵ دقیقه
بخش دوم: مرد احیا شده؛ او را بپذیرید
۴۱ دقیقه
راه من
۳۴ دقیقه
بخش سوم: روابط زناشویی
۳۵ دقیقه
لیموناد ویکتوریا
۳۶ دقیقه
بخش چهارم: ساختن پل و باز کردن خطوط مسدود شده
۴۴ دقیقه
طرح اولیه برای خوشبختی
۳۱ دقیقه
قانون شماره 6، بچه‌هایتان را با عشق تربیت کنید، ایمان‌ را از دست ندهید
۱۵ دقیقه
خاتمه

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر زن بودن

برای دانلود کتاب صوتی هنر زن بودن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر زن بودن

نظرات کتاب صوتی هنر زن بودن

setareh s
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
کتاب خیلی خوبیه، تمام نکات رو با زبانی ساده بیان کرده، اگر بهش عمل بشه واقعا کمک کننده است 👌👌
سید حسام طباطبایی
۱۳۹۹/۹/۱۸
نکات ریزی توش هست مفید بود برام
ازاده جوان
۱۳۹۹/۹/۳
خوب بود اما انتظار بیشتری داشتم
مشاهد همه نظرات (۳)
موفقیت در زندگی زناشویی، کتاب هنر زن بودن نویسنده مارابل مورگان، خرید کتاب هنر زن بودن، کتاب زن کامل نویسنده مارابل مورگان، خرید اینترنتی هنر زن بودن، دانلود کتاب هنر زن بودن، کتاب های مارابل مورگان، مارابل مورگان کیست، هنر زن بودن مارابل مورگان، کتاب زن کامل راهنمای بهتر زیستن در کنار همسر، کتاب پرفروش، راهنمای زندگی زناشویی، زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، ازدواج موفق، موفقیت در ازدواج، شوهرداری عالی، رازهای شوهرداری موفق، فوت و فن شوهرداری، عشق در زندگی، روابط زن و مرد، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، حل مشکلات زناشویی، رفع مشکلات زناشویی، مهارت های ازدواج، رفع مشکلات خانواده، آموزش مهارت های زندگی، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی، آموزش های خانواده، روابط عاطفی، مشاوره ازدواج، آموزش زناشویی، داشتن زندگی عاشقانه، کتاب ازدواج موفق، همسر داری، راز زندگی موفق زناشویی، مسائل جنسی، عشق، خانواده، اصول همسر داری، The Total Woman، Marabel Morgan