دانلود کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی

کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی اثر سوزان ویلیامز و جون هلوب، داستانی جذاب از مجموعه‌‌ قهرمانان کارآموز است. داستان‌هایی از اساطیر یونان که برای کودکان و نوجوانان تدوین شده است.

در کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی (Hades and the helm of darkness)، زئوس و پوزئیدون و هیدیس در راه ماموریت جدیدشان هستند. آنان برای یافتن کلاهخود تاریکی باید به ترسناک‌ترین سرزمین دنیا، یعنی جهان زیرین بروند. جایی هولناک و نمور و بدبو که پر از هیولاها و موجودات عجیب است. قایقران مرموزی به نام خارون، انسان‌های مرده، سگ سه سر غول آسا، تایتانی به نام نیمازونی، هیولاهای آشوبی به شکل پرنده‌های درنده خو و از همه بدتر فرشتۀ مرگ. تازه یکی از دشمنان قدیمیترشان هم دوباره در انتظارشان است. اگر بتوانند در این ماموریت هم موفق شوند، یکی دیگر از المپی‌ها را پیدا می‌کنند، دختر بانمک و مهربانی که هیدیس و پوزئیدون او را می‌شناسند. کلید نجاتشان از این ماموریت در دست فرمانروای جهان زیرین است. ولی این فرمانروای قدرتمند و مرموز کیست؟

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
رودخانه‌ی بدبوی استیکس
۹ دقیقه
سواری ناآرام
۱۲ دقیقه
سه قانون
۱۳ دقیقه
تشنه
۹ دقیقه
فراموشش کن
۱۳ دقیقه
کلاهخود یعنی کلاهخود
۱۳ دقیقه
فیوری‌ها
۱۳ دقیقه
گرفتمت، تو مردی
۱۴ دقیقه
فرمانروای جهان زیرین
۱۱ دقیقه
المپی‌ها، یکی و همه
 ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی

برای دانلود کتاب صوتی هیدیس و کلاهخود تاریکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هیدیس و کلاهخود تاریکی