دانلود کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم

عکس جلد کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم

کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم نوشته‌ی کریستی فنتون، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی دختر کوچکی است که با خانواده‌اش در نزدیکی قطب زندگی می‌کنند و دوست دارد کتاب خواندن را یاد بگیرد.

موضوع کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم (When I Was Eight) چیست؟

اُلمان دختری شاد بود و در کارهای بسیاری هم‌چون سورتمه سواری، تربیت سگ و... مهارت‌های زیادی دارد، اما کتاب خواندن را بلد نیست و همیشه خواهرش برایش کتاب می‌خواند، این موضوع او را بسیار غمگین کرده و می‌خواهد هر چه سریع‌تر خواندن را یاد بگیرد.

قصه‌ی این کتاب سرگذشت دردناک مارگارت پوکیاک فنتون، که خود یکی از نویسندگان مشهور ادبیات کودک و نوجوان است را روایت می‌کند.

کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 8 تا 12 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. این اثر با بیانی گویا و صریح مفاهیم مهم و ضروری برای زندگی در این جهان پر فراز و نشیب را که شاید والدین نتوانند به کودکان‌شان آموزش دهند، را ارائه می‌کند.

داستان‌هایی هم‌چون این کتاب که براساس زندگی حقیقی افراد به نگارش درآمده است و فقط برای تحت تأثیر قرار دادن شنونده نیستند بلکه می‌تواند الگویی برای خودمان و همین‌طور فرزندانمان باشد.

این کتاب صوتی یکی از درخشان‌ترین آثار ادبیات کودک و نوجوان است. بسیاری از منتقدان این کتاب را به خاطر داشتن داستانی جذاب و هیجان‌انگیز و در عین حال آموزش موضوعاتی هم‌چون مسئولیت پذیری، احترام به دیگران و تلاش برای رسیدن به هدف تحسین کرده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم می‌شنویم:

به مدت یک هفته، هر روز صبحِ خیلی زود برای انجام کارهای روزانه بیدارمون می‌کردن. به جای اینکه پشت میز و صندلی‌ها بشینیم، دائم زمینِ زیر پاشون رو می‌سابیدیم. ظرف‌ها، لباس‌ها و در و دیوارها رو می‌شستیم و بعدش به کلیسا می‌رفتیم و روی پاهای خسته و دردناکمون زانو می‌زدیم تا روحمون رو از آلودگی پاک کنیم. من سخت کار می‌کردم، ولی با وجود اون همه کار و تلاش، هنوز نمی‌تونستم بخونم چون این کارها هیچ ربطی به خوندن و نوشتن نداشتن.

وقتی که اولین موج سرما و بارش برف شروع شده بود و من دیگه کاملا از همه چی ناامید شده بودم، راهبه‌ی ارشد مدرسه، ما رو به یک کلاس درس راهنمایی کرد و ازمون خواست که بشینیم. بالاخره قرار بود خوندن رو یاد بگیریم.

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
وقتی که هشت ساله بودم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک و نوجوان، کتاب‌های داستان برای کودکان، کتاب‌های داستان برای نوجوانان

نظرات کتاب صوتی وقتی که هشت ساله بودم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.