دانلود کتاب صوتی وقت کوچ بود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقت کوچ بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وقت کوچ بود

در هر فصل، حیوانی متفاوت در لانه‌ی زیر درخت زندگی می‌کند و بعد از مدتی از آن کوچ می‌نماید و خانه را به سرنشین بعدی می‌سپارد. کتاب صوتی وقت کوچ بود نوشته‌ی پملا هیکمن با لحنی زیبا کوچ حیوانات را به سادگی برای کودکان توضیح می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی وقت کوچ بود (It's Moving Day) چیست؟

این کتاب صوتی، سرنوشت یک لانه‌‌ی کوچک را برای چند فصل نشان می‌دهد که زیر یک تک درخت در نزدیکی مزرعه قرار دارد. شما به واسطه‌ی این کتاب به خوبی با زندگی حیوانات آشنا می‌شوید و به نظم شگفت‌انگیز طبیعت پی می‌برید.

کتاب صوتی وقت کوچ بود مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 6 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و علمی هستند، مناسب خواهد بود. پملا هیکمن (Pamela Hickman) با داستانی جذاب به زندگی حیوانات جنگلی و زیستگا‌ه‌هایشان می‌پردازد.

در بخشی از کتاب صوتی وقت کوچ بود می‌شنویم:‌

خرگوش دم‌پنبه‌ای تا رسیدن پاییز، تعدادی بچه‌ی دیگه هم به دنیا آورد که اون‌ها هم خیلی زود بزرگ شدن و مادرشون رو ترک کردن. زمستون نزدیک بود. خرگوشِ مادر باید لونه‌ش رو ترک می‌کرد و یک خونه‌ی زمستونی برای خودش پیدا می‌کرد. وقت کوچ بود.

اواخر پاییز که هوا خیلی سرد می‌شد، سمندر خال زرد هم که توی سرما حرکتش کند می‌شد، به سختی خودش رو روی زمین می‌کشوند تا بتونه لونه‌ی گرم و نرمی برای گذروندن زمستون پیدا کنه. این شد که لونه‌ی خالی زیر تک ‌درخت رو پیدا و کرد و توش خزید.

بارون‌های بهاری و بادهای گرم، سمندر رو از خواب زمستونیش بیدار کردن. وقت کوچ بود. اون خودش رو به نزدیک‌ترین برکه توی جنگل رسوند تا به بقیه‌ی هم‌ نوع‌هاش بپیونده. در عرض چند روز، اطراف برکه پر از تخم سمندرها شد.

 ۱۰ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
وقت کوچ بود

راهنمای دانلود کتاب صوتی وقت کوچ بود

برای دانلود کتاب صوتی وقت کوچ بود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وقت کوچ بود