دانلود کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار

کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار اثر برادران گریم داستان پرنسس زیبایی است که برای ازدواج با شاهزاده به همراه خدمتکار و اسب جادویی‌اش به قصر می‌رود.

در راه خدمتکار بدجنس لباس‌های پرنسس را با لباس‌های خود عوض می‌کند، به قصر شاهزاد می‌رود و و خود را پرنسس اصلی معرفی می‌کند تا اینکه...

یاکوب و ویلهلم گریم، اهل هاناو، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینه زبان‌شناسی داشتند و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم نگاشتند. معروف‌ترین داستان‌های فولکلور آن‌ها عباتند از: سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه.

در قسمتی از کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار می‌شنویم:

در زمان‌های قدیم ملکه‌ای با تنها دخترش زندگی می‌کرد، دخترش خیلی زیبا بود و مادرش خیلی به اون علاقه داشت. روزی رسید که پرنسس (دختره) باید به سرزمینی می‌رفت تا با شاهزاده‌ای ازدواج بکنه. ملکه به دخترش لباس‌های زیبا، فنجونِ طلا و خیلی چیزای دیگه داد. اما در بین چیزهای زیادی که به دخترش داد یک چیزِ ویژه هم بود اونم یک اسب بود ولی نه یه اسب معمولی اون اسب میتونست حرف بزنه. پرنسس عاشق این اسبش بود و اون رو فلادا صدا می‌زد. وقت رفتن، ملکه سه قطره خون رو دستمالِ سفیدی ریخت و اون رو به دخترش داد.

 ۱۳ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
پرنسس و خدمتکار

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار

برای دانلود کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرنسس و خدمتکار

نظرات کتاب صوتی پرنسس و خدمتکار

mohamadreza akherati
۱۳۹۹/۱۰/۵
داستان جالبی بود
مهسا کیهانی
۱۳۹۸/۱/۱۳
داستان قشنگی داشت
مشاهد همه نظرات (۲)