دانلود کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی

کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی نوشته‌ی راشل بلادن، درباره‌ی پسری قوی و شجاع با موهای قرمز و پاهایی شگفت‌انگیز به نام کرپیرا است که در جنگل زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی (Rainforest Boy) چیست؟

داستان درباره‌ی گروهی از بچه‌هاست که می‌خواهند از طرف مدرسه به اردویی شگفت‌انگیز بروند. اردویی به سمت جنگل بارانی که در آن کرپیرا زندگی می‌کند. کرپیرا پسری جنگلی بود و در آنجا به دنیا آمده و بزرگ شده بود. او بسیار شجاع و قوی بود و موهای قرمز رنگ داشت. بچه‌ها دل‌شان می‌خواست که با کرپیرا دوست شوند و با او بازی کنند. بچه‌ها نگران هیچ چیزی نبودند چون کرپیرا از آن‌ها مراقبت می‌کرد، حتی حیوانات و درختان هم در امان بودند چون کرپیرا دوست آن‌ها بود.

کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی می‌شنویم:

جنگل بارانی خیلی بزرگ و خطرناک بود چون حیوون‌های درنده توش زندگی می‌کردند. اما بچه‌ها هیچ نگرانی‌ای نداشتند چون کُرُپیرا ازشون مراقبت می‌کرد. حتی درختان و حیوون‌ها هم درامان بودند چون دوستی به نام کُرُپیرا داشتند.

کُرُپیرا گفت: بچه‌ها با من بیاین، بیاین تا بهتون چیزی رو نشون بدم.

بچه‌ها پشت سر پسر جنگلی به داخل جنگل رفتند، به رودخونه‌ای وسط درخت‌ها رسیدند.

کُرُپیرا: بچه‌ها ببینین! به اون حیوون نگاه کنید، اون اسمش جگوارِ، ببینید بچه‌هاش هم هستند. اون سه تا بچه داره، پوستش با پلنگ و یوزرپلنگ فرق می‌کنه و بدن بزرگتری هم داره، گاهی اوقات آدمای بد میان و جگوارها رو شکار می‌کنند، اونا دنبال پوستِ جگوارها هستند، ما باید جلوشون رو بگیریم و بزاریم توله های جگوار بزرگ بشن و تعدادشون زیاد و زیادتر بشه.

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
پسری از جنگل بارانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی

برای دانلود کتاب صوتی پسری از جنگل بارانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پسری از جنگل بارانی