دانلود کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها)

کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها) نوشته‌ی مصطفی رحماندوست، دربردارنده‌ی شعرها و قصه‌هایی شگفت‌انگیز درباره‌ی مراسم‌ها و شغل‌ها به صورت ترانه و موسیقی برای کودکان است.

درباره‌ی کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها):

مجموعه پنج تا انگشت بودند که… با درون‌مایه‌ای طنز و اجتماعی می‌کوشد به کودکان، مشاغل و غذاها و... را به سبکی آهنگین و روح‌انگیز به اندام‌های بدن بشناساند که همین جان‌بخشیدن به آن‌ها موجب می‌شود بر روی افکار و خلاقیت کودکان تاثیر زیادی بگذارد و آن‌ها را به یادگیری مهارت‌هایی هم‌چون: عشق، محبت، همکاری و همدلی تشویق و ترغیب کند.

رحمان‌دوست سال‌های زیادی برای کودکان کار کرده و به این دلیل بر دغدغه‌ها و نیازهای آن‌ها کاملا اشراف دارد و همین امر باعث شده تا دیدگاه گسترده‌تری نسبت به آنچه برای کودکان می‌نویسد، داشته باشد تا درخور آن‌ها و ذهن خلاق‌شان باشد. نوشته‌های رحمان‌دوست کودکان را به فکر و دانستن و جست‌وجو یا سوال از دیگران وا می‌دارد و این نشان‌دهنده‌ی‌ نکته‌سنجی و تسلط این نویسنده‌ی محبوب است.

مجموعه کتاب‌های پنج انگشت نوشته‌ی مصطفی رحماندوست اثری محبوب و دل‌نشین است که بیشتر کودکان ایرانی آن را می‌شناسند. این بار همان شعر‌قصه‌ها به صورت ترانه و موسیقی در قالب کتاب صوتی برای کودکان ارائه شده است.
شعر‌قصه‌های این مجموعه، به صورت ترانه و درباره‌ی موضوعات مختلفی هم‌چون غذاها، بازی‌ها، مراسم و شغل‌هاست. ترانه‌هایی بسیار هیجان‌انگیز که بی‌اختیار فرزندان و والدین‌شان را به حرکت وا می‌دارد تا نمایشی شگفت‌انگیز از داستان پنج انگشت به اجرا بگذارند.

یکی از خصوصیات مهم مجموعه پنج تا انگشت بودند که، برخورداری از موسیقی بی‌نظیر است که با آهنگسازی و تنظیم مهدی زارع تهیه و با همخوانی گروهی از کودکان ایرانی اجرا شده است. موسیقی به کار برده شده در این کتاب صوتی با بررسی ردیف موسیقی ایرانی و دستگاه‌ها و آوازهای مختلف آن برای رسیدن به آهنگ‌ها و ملودی‌های مناسب برای کودکان شکل و ساختار گرفته است. قطعات موسیقی اجرا شده در این مجموعه، براساس ذائقه و سلیقه کودکان ایرانی و با تغییراتی نسبت به موسیقی دستگاهی ایرانی همراه شده است تا بر شیرینی آن بیافزاید. تمام صداهای موجود در این کتاب صوتی، صداهای حقیقی کودکان هستند. هیچ نوع صدا‌سازی اعمال نشده و از صداهای الکترونیکی دست‌‌ساز در تولید این اثر استفاده نکرده‌اند.

از دیگر ویژگی‌های این مجموعه تلقین حس پاک کودکانه در بین مخاطبان شنیداری این کتاب صوتی در هر رده‌ی سنی و آفرینش حس کنجکاوی برای آشنایی با بعضی از کلیدواژه‌های معرفی ‌شده در کتاب است که موجب شده این مجموعه صوتی نسبت به آثار مشابه با آن متفاوت‌تر و دل‌نشین‌تر شود. کودکان با شنیدن این کتاب صوتی هم از ترانه‌های زیبای ایرانی نهایت لذت را می‌برند و هم با ظرافت‌های موسیقی ایرانی از قبیل فواصل گوشه‌ها و گردش ملودی‌ها آشنا می‌شوند.

مصطفی رحماندوست را بیشتر بشناسیم:

مصطفی رحماندوست، شاعر، مترجم و نویسنده برجسته ایرانی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان است که در سال 1329 متولد شد. او مشهور به شاعر صد دانه یاقوت است که یکی از درخشان‌ترین و برجسته‌ترین اشعار اوست که در دوره تحصیلات ابتدایی و در درس زبان فارسی آموزش داده می‌شود. او دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه تهران در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی است. نخستین کتاب‌های مصطفی رحمان دوست در سال 1356 با عناوین خاله خودپسند و سربداران به چاپ رسید. تا به امروز از او حدود 150 اثر منتشر شده و فروش آثار به حدود 5 و نیم میلیون نسخه رسیده است.

از دیگر آثار او عبارت‌اند از: فرهنگ آسان، لالایی عاشورا، بازی با انگشت‌ها، فرهنگ ضرب‌المثل‌ها، خاله خودپسند، عمو مصطفی در آمریکا، ترانه‌های نوازش، صدای جیرجیرک آمد و... .

کتاب پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها) مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 10 سال علاقه‌مند به داستان‌های همراه با شعر و موسیقی جذاب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها) می‌شنویم:

پنج تا انگشت بودند که روی یک دست زندگی می‌کردند، یک روز...
اولی گفت: کیک بیارید!
دومی گفت: رو کیکمون شمع بزاریم.
سومی گفت: بادکنک‌های خیلی قشنگ.
چهارمی گفت: رنگ و وارنگ از همه رنگ.
انگشت شصت رفت و اومد دایره آورد و دنبک، هی زد و خوند: تولدت مبارک، تولدت مبارک.

 ۴۰ دقیقه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
جشن نوروز
۳ دقیقه
جشن تولد
۲ دقیقه
نماز کودکانه
۵ دقیقه
باران
۴ دقیقه
جشن عروسی
۴ دقیقه
صف نانوایی
۴ دقیقه
خرید کودکانه
۳ دقیقه
به دنبال گنج
۳ دقیقه
معلم
۲ دقیقه
کشاورز آسیابان
۵ دقیقه
آشنایی با سازها

راهنمای دانلود کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها)

برای دانلود کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پنج تا انگشت بودند که … (مراسم و شغل‌ها)
نفس علی اکبری
۱۳۹۹/۷/۱۴
باحاله برای بچه‌های زیر 3سال خوبه اما پنج ستاره‌ام براش کمه
Sana chanani
۱۳۹۹/۷/۱
دخترم باهاش سرگرم میشه
محدثه ایجوی
۱۳۹۹/۶/۲۷
دختر سه ساله‌ام خیلی دوست داشت، هر روز گوش میده، خیلی آموزنده است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)
داستان کودک، شعر کودک، مجموعه پنج تا انگشت بودند که، گروه سنی الف، گروه سنی ب، دانلود داستان صوتی کودک، کتاب صوتی کودک، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، داستان کوتاه کودکان، قصه های کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، داستان بچگانه، قصه صوتی برای کودکان، داستان کودکان، داستان آموزنده، قصه کودکانه صوتی، دانلود کتاب داستان کودک، شعرخوانی، شعرخوانی کودک، قصه خوانی، اشعار کودکانه، دانلود کتاب شعر کودک، کتاب شعر، دانلود شعر صوتی، دانلود کتاب صوتی شعر کودکانه، شعرهای کودکانه صوتی، شعر کودکانه صوتی، ترانه های کودکانه شاد، دانلود کتاب شعر صوتی کودک، دانلود کتاب صوتی شعر کودک، کتاب صوتی مراسم ها و شغل ها، کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که مراسم ها و شغل ها، دانلود کتاب صوتی پنج تا انگشت بودند که، شعر صوتی پنج انگشت، ترانه کودکانه مصطفی رحماندوست، قصه های قبل از خواب مصطفی رحماندوست، قصه کودکانه مشاغل، معرفی شغل ها برای کودکان، معرفی مراسم ها برای کودکان