دانلود کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان

کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان اثر یوآن ناکاموری ترجمه مسیحا برزگر، کتابی‌ست سرشار از پیام‌های آرامش بخش و روحانی که به کار بردن آن‌ها در بزنگاه سختی‌ها و مشکلات می‌تواند راه گشا باشد؛ نگاهی تازه به ما ببخشد و ما را با مسیر عمیق‌تری از زندگی آشنا کند.

این پیام‌ها را یوآن (Juan Nakamori) زمانی که سر را به سوی آسمان برد و فرشتگان بی‌شماری را در آسمان دید، دریافت کرد و از آن روز تمام پیام‌های فرشتگان را به رشته تحریر درآورد.

کتاب پیام‌های فرشتگان (Angel messages from beyond) دارای هشتاد و دو پیام معنوی عمیق است. برخی از پیام‌ها کوتاه و برخی از پیام‌ها بلند است. به فراخور مسئله یا مشکلی که ممکن است برای هر یک از ما در زندگی به وجود بیاید، این کتاب به شکلی موجز و سرمشق گونه به ما هشدار می‌دهد و دریچه‌ی تازه‌ای پیش روی ما می‌گشاید. تا به زندگی و مسائل و مصائب آن به گونه‌ای دیگر نگاه کنیم.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان می‌شنویم:

در حال حاضر چه رویاهایی در سر و چه آرزوهایی در دل داری؟ بی‌تردید، بعضی از آن‌ها بسیار دور از دسترس‌اند. اما مهم نیست. مهم این است که رویا یا آرزو را در دل چنان شفاف تجسم بخشی که گویی هم اکنون به آن رسیده‌ای. هر چه را که می‌خواهی، با این ایمان که اکنون در دسترس توست، دست خود را دراز کن تا آن را بگیری.

در پایان هر روز، دقیقه‌هایی را با خود خلوت کن. اگر روز تو با عشق و بصیرت و دل آسودگی و شادمانی سپری شده است، احساس شکر و سپاس و امتنان کن. اگر روزی عصبی و پرتنش را سپری کرده‌ای، جسم و جان خود را هم‌چون طبیبی مشفق تیمار کن، تا گرفتگی‌ها‌ی جسم و جانت باز شود. خلوت کردن کار هر روزه‌ات باشد این دقیقه‌ها خیلی مهم‌اند برای تقویت شور زندگی و انرژی حیاتی، برای این که صفا و آرامش داشته باشی، همانطور که گیاهان هر روز به آب و نور نیاز دارند تو هم هر روز به چند دقیقه استراحت نیاز داری تا با خود خلوت کنی این هدیه‌ای است پر بها که هر روز به خود تقدیم می‌کنی.

 ۲ ساعت و ۱ دقیقه، ۱۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
فصل اول الی یازدهم
۲۸ دقیقه
فصل دوم الی سی و یکم
۳۱ دقیقه
فصل سی و دوم الی پنجاه و یکم
۲۹ دقیقه
فصل پنجاه و دوم الی هفتاد و یکم
۱۵ دقیقه
فصل هفتاد و دوم الی هشتاد و دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان

برای دانلود کتاب صوتی پیام‌های فرشتگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیام‌های فرشتگان
shahpour rezaei
۱۳۹۷/۸/۲۸
بسیار کتاب خوبیه. آقای مسیحا برزگر کتاب‌های نابی رو برای ترجمه انتخاب می‌کنند... کتاب‌های صوتی واقعا فوق العاده هستند... توان به خاطر سپاری و به یاد آوری بسیار بالا نسبت به مطالعه.
shahpour rezaei
۱۳۹۷/۸/۲۸
برای جماعت کتاب ناخوان ایران، کتاب‌های صوتی با این سبک و سیاق بسیار مفید و هوشمندانه است.
Somayeh Binaeifar
۱۳۹۸/۵/۴
الهام بخش و آرامشبخش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)