دانلود کتاب صوتی پینی در تابستان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینی در تابستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پینی در تابستان

کتاب صوتی پینی در تابستان نوشته‌ی جون شوارتز، درباره‌ی دختر مهربان و بازیگوشی به نام پینی است که به دنبال سنگ آرزوها می‌گردد.

موضوع کتاب صوتی پینی در تابستان (Pinny in Summer) چیست؟

در یکی از روزهای تابستان که هوا خیلی خوب بود، پینی برای پیدا کردن سنگ آرزوهایش به بیرون رفت. او در حال قدم زدن بود و فقط به سنگ آرزوها فکر می‌کرد. سنگی که می‌توانست آرزوی پینی کوچولو را برآورده کند، اما پیدا کردن سنگ‌های آرزو کار خیلی سختی بود و پینی هم این موضوع را می‌دانست و ...

کتاب صوتی پینی در تابستان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و آموزنده آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی پینی در تابستان می‌شنویم:

وقتی نزدیک خونه شدن، اِنی و اِلا سطل‌ها رو به پینی دادن و گفتن که چند دقیقه‌ی دیگه برای مهمونی به خونه‌ش میان.
کفش‌های پینی کاملا خیس شده بودن، برای همین اون‌ها رو از پاش در آورد؛ در حالیکه پاهای لختش روی چمن‌های خیس، صدا می‌دادند باقی راهی که تا خونه مونده بود رو دوید.

پینی، بخاطر اینکه مجبور شده بود تمام راه رو بدوئه؛ احساس خستگی می‌کرد؛ پس بد از اینکه وارد خونه شد روی یک صندلی راحتی لم داد تا کمی کتاب بخونه و خشک بشه. اون‌قدر غرق لذت بردن از کتابش بود که صدای خوردن چیزی به پنجره رو نشنید. اما وقتی دوباره صدای تق تق اومد، پیش خودش فکر کرد که احتمالا کسی پشت دره. از روی صندلیش بلند شد و در رو باز کرد، اما کسی اونجا نبود. پس به سمت صندلیش برگشت تا دوباره مشغول کتاب خوندن بشه.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
پینی در تابستان

راهنمای دانلود کتاب صوتی پینی در تابستان

برای دانلود کتاب صوتی پینی در تابستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پینی در تابستان
مهلا صابری
۱۳۹۹/۴/۱۶
من که فقط نمونه شو گوش دادم ولی خوشم اومد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)