دانلود کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس

کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس نوشته تامی دی پائولا، یک خانواده چهار نفره را به تصویر می‌کشد که حین آماده‌سازی و تدارک جشن سال نوی میلادی و درخت مخصوص خود درباره ریشه و تاریخچه این مراسم با همدیگر صحبت می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس چیست؟

کودکان کنجکاو در حالی که مشغول تزئین درخت کریسمس بودند، سوال‌های زیادی برایشان به وجود آمد از جمله اینکه «این درخت‌های کریسمس از کجا آمده‌اند؟»، «اولین درخت کریسمس به ابتکار چه کسی بود؟»، «چرا و چطور درخت کریمس انقدر به محبوبیت دست پیدا کرد؟» و «تزئینات درخت کریسمس با گذشت سال‌ها چه تغییراتی داشته است؟»

تامی دی پائولا (Tomie dePaola) نویسنده و تصویرگر برجسته آمریکایی، در داستان صوتی کتاب درخت کریسمس (Christmas Tree Book) به تمام این سوالات با بیان تاریخ، افسانه‌ها و واقعیت‌ها پاسخ می‌دهد.

کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان زیبا به کودکان 5 تا 9 ساله اطلاعات جالبی در مورد تاریخچه و رسم و رسوم جشن کریسمس، تزئینات درخت و... می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس می‌شنویم:

پسر: "درخت کریسمس کی وارد آمریکا شد؟"

مامان: "خب، ما می‌دونیم که توی آمریکا، اولین درخت کریسمس در سال 1747 به وسیله گروهی از آلمانی‌ها به نام موراوین‌ها (Moravians) تزیین شد. اون‌ها توی شهر بَث‌لِهَم (Bethlehem) ایالت پنسیلوانیا (Pennsylvania) زندگی می‌کردن. کم‌کم که آلمانی‌های بیشتری به آمریکا مهاجرت کردن، رسم و رسومشون رو با خودشون آوردن و از اون به بعد، تعداد درخت‌های کریسمس توی آمریکا بیشتر و بیشتر شد. این درخت‌ها برای مردم تبدیل به سنت شدن و تا قرن 19م تعداد زیادی از روزنامه‌ها و مجلات راجع بهش مقاله نوشتن."

بابا: "آدم‌های معروف هم به موندگار شدنِ این سنت کمک کردن. توی انگلستان، همسر ملکه ویکتوریا (Victoria) به نام شاهزاده (Albert) که آلمانی هم بود، به شناخته‌تر شدن این سنت کمک زیادی کرد. اون مدارس و پادگان‌های کشور رو مجبور کرد که برای زیباسازی، حتماً از درخت‌های کریسمس استفاده کنن. توی قصرشون هم برای هر شاهزاده و شاهدختی یک درخت کریسمس وجود داشت."

 ۱۳ دقیقه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
کتاب درخت کریسمس

راهنمای دانلود کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس

برای دانلود کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کتاب درخت کریسمس

نظرات کتاب صوتی کتاب درخت کریسمس

Sofia Okhravi
۱۴۰۰/۱/۱۲
تاریخچه درخت کریسمس بود
مشاهد همه نظرات (۱)