دانلود کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک

کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک نوشته‌ی پتی بروزو، درباره‌ی پیرزنی است که همه‌چیز را در کیف خود می‌گذارد و همین موضوع کیفش را به حدی سنگین می‌کند که حتی نمی‌تواند بلندش کند.

موضوع کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک چیست؟

کیف خانم پینکل تینک (Miss Pinkletink's Purse) به حدی بزرگ و سنگین است که زورش نمی‌رسد آن را حمل کند برای همین آن را روی زمین می‌کشد. این پیرزن هر چیزی را که فکرش را بکنید در کیف خود گذاشته است و این موضوع او را دچار مشکلات بسیاری می‌کند، به عنوان مثال هر وقت می‌خواهد از اتوبوس پیاده شود، معمولاً کیفش لای در گیر می‌کند و بقیه‌ی مسافرها معطل می‌شوند. خانم پینکل تینک در خیابان راه می‌رود، کیفش به پرچین خانه‌ای گیر می‌کند و گل‌های خانم ودا خراب می‌شود و... .

‌کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک مناسب چه کسانی است؟

پتی بروزو (Patty Brozo) تلاش می‌کند در این داستان جذاب، مفاهیم اخلاقی مهمی را انتقال دهد؛ بنابراین کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک می‌شنویم:

یک روز، خانم پینکل تینک که از گردش روزانه‌اش خسته شده بود، روی نیمکتی همون اطراف نشست. بعد از دور دید که زویی، دخترک دوچرخه سوار، گوشه‌ای نشسته و هنوز داره گریه می‌کنه. اون جلوتر رفت و دید که قمقمه‌ی دوچرخه‌ی زویی شکسته و روی دوچرخه‌اش بند نمی‌شه. پس کیف کهنه و پر وصله پینه‌اش رو زیر و رو کرد، یک نوارچسب از توش درآورد و اون رو به زویی داد تا باهاش بتونه قمقمه رو به دوچرخه‌اش وصل کنه.

 ۱۴ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
کیف خانم پینکل تینک

راهنمای دانلود کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک

برای دانلود کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کیف خانم پینکل تینک

نظرات کتاب صوتی کیف خانم پینکل تینک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.