دانلود کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟

کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟ اثر ناصر کشاورز، دربردانده‌ی ترانه‌های کودکانه آمیخته با موسیقی ایرانی‌ست، موسیقی‌ای سراسر شادی که کودکان ایرانی را با دستگاه‌های موسیقی ایرانی و موسیقی اقوام آشنا می‌کند.

آینده یک جامعه به تربیت درست کودکان آن جامعه بستگی دارد؛ در مقوله فرهنگ‌ و هنر گاهی به سادگی از کنار آن گذشته و از آن غفلت کرده‌ایم و این امر مهم را به افرادی که صلاحیت ندارند، سپرده‌ایم. برنامه‌هایی که با حضور خاله و عموهای بسیاری اجرا می‌شود و آن‌طور که سزاوار است منجر به تعامل مناسب با کودک نمی‌شود و نیز استفاده بیش از حد از موسیقی‌های الکترونیک و نامناسب سن کودک که باید آن را زنگ خطری جدی برای کودکان دانست. این حق یک کودک ایرانی است که با شنیدن صدای سازهای اصلی و ملودی‌های کودکانه، کودکی خود را خوب و شاد سپری کند و گوش و دل خود را از نغمه‌های کودکانه سرشار و بدن را در بازی و حرکت و خاطره غرق سازد.

ناصر کشاورز درباره‌ی گردآوری این اثر می‌گوید: در این آلبوم که ادامه راه آلبوم‌های قبلی «دنیا دنیا لالایی»، «پنج تا انگشت بودند که…»، «گل زری، کاکل زری» و «خواب قشنگ کجایی» است؛ تمام تلاش و تمرکز من این بوده که با کنار هم قرار دادن سازهای گروه موسیقی کودک و سازهای موسیقی ایرانی و همچنین ترکیبی از ملودی‌های ایرانی و کودکانه، فضای شاد و پرتحرکی بسازم. استفاده از نغمه‌های ایرانی، که ریشه در تاریخ چند هزار ساله این سرزمین دارند، باعث می‌شود تا در مقابل نواهای مخرب و موسیقی ناسالم و نامناسب، موسیقی سالم با محور موسیقی کلاسیک (دستگاهی) و نواحی ایرانی برای کودکان ساخته شود.

ساخت این مجموعه حدود 3 سال زمان برده است و پس از آهنگسازی‌های اولیه، آهنگ‌ها بارها با کودکان تمرین و خوانده شده و گاهی، به خواست کودکان ملودی‌ها عوض شده تا خواندن این ترانه‌ها برای‌شان روان و لذت‌بخش‌ شود. صدای کودکان خواننده در این اثر، همانند آلبوم‌های پیشین، صدای واقعی آن‌هاست و هیچ‌گونه ویرایش یا ترفند رایانه‌ای در آن به کار نرفته است. همین امر موجب پویایی و جذابیت بیشتر این اثر شده و احساس پاک کودکانه را در سراسر آن جاری کرده است. در شروع هر آهنگ، نام و دستگاه موسیقی ایرانی برای ارتباط و فهم بهتر آن ذکر شده است. امیدوارم که این آلبوم قدمی باشد در حفظ و نگهداری فرهنگ این مرز و بوم و کودکان ایرانی از شنیدن آن لذت ببرند.

 ۳۸ دقیقه، ۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
نوار چسب - در دستگاه ماهور
۳ دقیقه
بزغاله - ترکیبی از گام مینور و آواز دشتی و موسیقی محلی گیلان
۳ دقیقه
زنگ - در دستگاه سه‌گاه
۴ دقیقه
اسباب بازی - در بیات اصفهان
۳ دقیقه
دوش - در بیات زند
۴ دقیقه
انار - در دستگاه همایون
۲ دقیقه
ستاره و ماه - در دستگاه ماهور
۴ دقیقه
ماسه بازی - بر اساس نغمه‌های جاودان موسیقی جنوب ایران
۳ دقیقه
هندوانه - در گام مینور
۳ دقیقه
قاشق و چنگال - در دستگاه چهارگاه
۵ دقیقه
ساز شناسی - آشنایی با صدای سازهای استفاده شده در این آلبوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟

برای دانلود کتاب صوتی کی بود؟ کی بود؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کی بود؟ کی بود؟
بنت الهدی فاطمی
۱۳۹۸/۳/۲۶
خیلی خوبه که دغدغه صوتی کردن کتابهای کودک دارید.چون کودکان گوش دادن شعرها رو خیلی دوست دارن.چقدر عالی میشه اگر در تولید موسیقیها خلاقیتهایی صورت بگیره و تولیدات به گونه ای باشه که پویایی و انرژی رو و بیشتر...
اذر طاهری
۱۳۹۸/۳/۲۲
خوبه شعرها خوبه ......
ایرانم ایرانی
۱۳۹۸/۳/۲۲
قاشق خانم شش تا قاشق چای خوری زاییده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)