دانلود کتاب صوتی گربه روح


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه روح

کتاب صوتی گربه روح نوشته‌ی ایو بانتینگ، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی روح گربه‌ا‌ی به نام ملوان کوچک است که سال‌های بسیاری در فانوس دریایی شهر پرت کریک کار کرده بود.

موضوع کتاب صوتی گربه روح (Ghost Cat) چیست؟

آیا تاکنون داستانی را شنیده‌اید که یک روح برایتان آن را تعریف کرده باشد؟ شاید از خود بپرسید روح‌ها که نمی‌توانند داستان تعریف کنند؟ اما در این داستان اتفاق می‌افتد، در این داستان یک گربه که روح است چند سال کنار همکارش خانم مگی مک‌کالن، در فانوس دریایی شهر پرت کریک کار کرده است. اما زمانی که مرگش رسید و مرد، تصمیم گرفت دوستش را هیچ‌وقت ترک نکند و تا ابد در کنار او بماند. حالا گربه روح، چیزهای عجیبی را دیده است که می‌خواهد تمام آن‌ها را تعریف کند.

کتاب صوتی گربه روح مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی برای کودکانی لذت‌بخش است که دوست عزیزی را از دست داده‌اند و می‌خواهند خاطرات خوب او را با دیگران شریک شوند.

در قسمتی از کتاب صوتی گربه روح می‌شنویم:

اما صدای باد و طوفان و باز و بسته شدن پنجره‌­ها اونقدر زیاد بود که دخترک فریادهای خاله‌­اش رو نمی‌شنید. من که گوش‌‌های قوی و حساسی داشتم، با شنیدنِ صدای دوستم، با عجله به طرفِ پله­‌ها دوییدم و وقتی پیشش رسیدم، خودم رو آشکار کردم. برای اینکه کمی مگی رو آروم کنم، صورتم رو روی پیشونیش گذاشتم.

بخاطرِ اینکه خودم نمی‌تونستم اون رو بلند کنم، مجبور بودم سیسی رو بیارم و تنها راهِ حل هم این بود که دخترک بتونه من رو ببینه. مگی میدونست که چه نقشه­‌ای توی ذهنمه، ولی چون چاره­ی دیگه­‌ای نداشتیم، مخالفتی نکرد. پس به سرعت به‌ طرفِ شومینه دوییدم تا سیسی رو خبر کنم.

واکنشِ دخترک از دیدنِ من کمی متفاوت بود. اون اصلا نترسید و فقط گفت که نمی‌دونست خاله­‌ش یک گربه داره. بالاخره هرطور شده به سیسی فهموندم که دنبالِ من راه بیفته و از پله­‌ها بالا بیاد. فقط چند پله بالا اومد تا تونست صدای مگی رو بشنوه و برای کمک به­‌طرفش بدووه. وقتی به کنارِ خانومِ مک­کالن رسید، تلاش کرد اون رو بلند کنه و از پله­‌ها پایین ببره، اما مگی مخالفت کرد.

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
گربه روح

راهنمای دانلود کتاب صوتی گربه روح

برای دانلود کتاب صوتی گربه روح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گربه روح
alireza mousavi
۱۳۹۹/۳/۱۴
عالی با آهنگ زیبا و داستانی قشنگ ممنون از کتاب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)