دانلود کتاب صوتی گربه چکمه پوش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه چکمه پوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه چکمه پوش

کتاب صوتی گربه چکمه پوش اثر شارل پرو داستان گربه عجیبی است که برای صاحب جدیدش کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. این کتاب صوتی زیبا با صدای عاطفه مولائی طبری روایت می‌شود.

داستان گربه چکمه پوش (Puss in Boots) درباره سه پسر آسیابانی است که پس از مرگ پدر، هر یک سهمی به ارث می‌برند. در این میان سهم کوچکترین برادر، فقط گربه آسیابان است. پس از آن، گربه با زیرکی و درایت خود نه تنها صاحبش را به ثروت می‌رساند، بلکه تمهیداتی فراهم می‌سازد که پسر با دختر فرمانروا ازدواج می‌کند. شرح کارهای شگفت‌انگیز گربه، ماجراهای اصلی قصه را تشکیل می‌دهد.

شارل پرو (Charles Perrault)، شاعر و داستان‌سرای فرانسوی است که سبک جدید قصه‌ها و افسانه‌های شاه پریان را در ادبیات بنیان نهاد. داستان‌های مشهور او تا به امروز بارها چاپ و به صورت اپرا، باله، نمایشنامه، موزیکال و فیلم بازگویی شده‌اند. از بهترین آثارش می‌توان شنل قرمزی، زیبای خفته، سیندرلا، گربه‌ی چکمه پوش، ریش آبی و بند انگشتی را نام برد.

در قسمتی از کتاب صوتی گربه چکمه پوش می‌شنویم:

تو یه دهکده کوچیک آسیابانی بود که سه پسر داشت... آسیابان خیلی مریض بود و روزهای آخر زندگیش رو می‌گذروند تصمیم گرفت تا دارایی‌هاش رو بین پسراش تقسیم کنه. آسیاب رو به پسر بزرگش داد. به پسر دومش خرش و به پسر کوچیکترش هم یه گربه داد پسر کوچیکتر وقتی که دید فقط یه گربه بهش رسیده خیلی ناراحت شد اما اون یه گربه‌ی معمولی نبود…

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
گربه چکمه پوش

راهنمای دانلود کتاب صوتی گربه چکمه پوش

برای دانلود کتاب صوتی گربه چکمه پوش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گربه چکمه پوش
امیر اشکاوندی
۱۳۹۶/۸/۲۸
عالی
Hamed Niyam
۱۳۹۷/۹/۱۰
عالی بود
کاربر Z
۱۳۹۶/۸/۱۳
خیلی خوب بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)