دانلود کتاب صوتی یک روز با شوالیه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک روز با شوالیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک روز با شوالیه

کتاب صوتی یک روز با شوالیه اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی یک روز با شوالیه:

در داستان کتاب صوتی یک روز با شوالیه (A Knight for a Day)، ویگلاف درمی‌یابد که برنده جایزه‌ی بزرگترین شوالیه دنیا به نام سِر لانسلوت شده است. او این خبر را به سختی باور می‌کند. دوست و همبازی او به نام اریکا نیز برنده شدن این جایزه را باور نمی‌کند، شاید هم اریکا به ویگلاف حسادت می‌کند. زمانی که روز بزرگ دریافت جایزه فرا می‌رسد، اریکا همچنان تردید دارد. زیرا چیز مشکوکی در این موضوع می‌بیند و... .

شنیدن کتاب صوتی یک روز با شوالیه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی یک روز با شوالیه می‌شنویم:

ویگلاف زبونشو بیرون آورد و پرسید: سبز رنگه؟

آنگوس سرشو تکون داد و گفت: اه ویگلاف... باو حرفمو باور کن، تو که طاعون سبز نداری؟

ویگلاف خودش رو تلپی روی تخت انداخت، اون از اینکه طاعون سبز نداشت، خوشحال بود اما بدش نمی‌اومد که عذر قابل قبولی برای بیرون رفتنش از کلاس مردرد پیدا کنه، وقتی به این فکر می‌کرد، چهره‌اش از خجالت سرخ می‌شد، چطور می‌تونست امیدوار باشه که یک روزی قهرمان بشه، در حالی که صحبت‌ کردن درباره‌ی کورک‌های طاعون سبز حالش رو به هم می‌زد.

 ۲ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۱۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
فصل اول
۹ دقیقه
فصل دوم
۲۱ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۱۳ دقیقه
فصل پنجم
۱۷ دقیقه
فصل ششم
۱۴ دقیقه
فصل هفتم
۱۶ دقیقه
فصل هشتم
۲۳ دقیقه
فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک روز با شوالیه

برای دانلود کتاب صوتی یک روز با شوالیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک روز با شوالیه

نظرات کتاب صوتی یک روز با شوالیه

marziyeh kordestani
۱۳۹۹/۶/۹
قصه شیرین پرهیجانی که حسابی ذهن رو مشغول میکنه و در سری داستان‌های بعد مخاطب رو به دنبال خودش میکشه
Babak Mohammadi Mofrad
۱۳۹۹/۵/۲۴
داستان قشنگ و دلنشینی بود
باران نوری
۱۴۰۰/۲/۲۱
عالی بود👌
خیلی خیلی خوب بود
مشاهد همه نظرات (۳)