دانلود کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند

کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند اثر جان بالچین، با مرور زندگی دانشمندان معروف، دستاوردهایی که باعث دگرگونی در زندگی انسان‌ها شده است را به شما معرفی می‌کند.

کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند (Science: 100 scientists who changed the world) به بررسی زندگی دانشمندانی چون گراهام بل، داوینچی، فروید، گالیله، ادیسون، مورگان و... که از سال 1500 به بعد می‌زیسته‌اند، می‌پردازد که بر جامعه و جهان علم تأثیر مهمی داشته‌اند، دانشمندان این کتاب زنان و مردانی از قبیل پزشک، طبیعیدان، ریاضیدان، فیزیکدان، شیمیدان، و افراد مشخصی در رشته‌‌‌های دیگرند. زندگینامه‌‌ها به ترتیب زمانی منظم شده‌‌اند. در این کتاب داستان اندیشه‌هایی را که جهان امروز ما را شکل داده‌اند و در آینده نیز آن را شکل خواهند داد، بیان می‌شود تا با زندگی و دستاوردهای این دانشمندان بیشتر آشنا شوید.

همیشه در طول تاریخ کسانی بودند و هستند که در پیشرفت علم و حرکت رو به جلوی انسان‌ها تاثیر بسزایی داشته‌اند. شخصیت‌های تاثیرگذار و مفیدی که پیامدهای مثبتی چون سرعت انتقال اطلاعات، کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری و... را برای آیندگان از خود به جای می‌گذارند. زنان و مردانی که در این کتاب آمده‌اند، دانشمندانی هستند که به بیان شاعرانه‌ی برتراند راسل «با نبوغ و درخشش خود بر زندگی ما پرتو افکنده‌اند.» هرقدر چراغی که آن‌ها روشن کرده‌اند ما را راهنمایی خواهد کرد، اما با این حال هنوز هم هرقدر علم پیشرفت کند، ما باید جهان را به نسل بعدی از دانشمندان که آن را تغییر خواهند داد، واگذار کنیم.

 ۱۲ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۶۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
پیشگفتار
۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۳۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۹ دقیقه
بخش پنجم
۲۹ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۱ دقیقه
بخش هشتم
۳۱ دقیقه
بخش نهم
۲۳ دقیقه
بخش دهم
۲۹ دقیقه
بخش یازدهم
۳۱ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۰ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۰ دقیقه
بخش چهاردهم
۳۰ دقیقه
بخش پانزدهم
۳۰ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش هفدهم
۲۹ دقیقه
بخش هجدهم
۲۹ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۰ دقیقه
بخش بیستم
۳۱ دقیقه
بخش بیست و یکم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۸ دقیقه
بخش بیست و سوم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۹ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۳ دقیقه
بخش بیست و ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند

برای دانلود کتاب صوتی 100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  100 دانشمندی که جهان را تغییر دادند
امیرحسین حقیقی اصل
۱۳۹۸/۳/۴
کتابی برای آگاهی از هستی موجود
حمیدرضا رضایی
۱۳۹۸/۴/۱
عالی. بسیار سپاسگزارم
رضا اسماعیل پور
۱۳۹۸/۸/۷
سلام
دانستن زندگینامه دانشمندان که مشاهده گران بسیار خوبی بوده و براساس واقعیتهای طبیعت به کفشهای بزرگ نائل شده‌اند لذت بخش اس. برخی دانشمندان از خلاقیتهای فکری خود برای کشف حقایق، دستگاهها، داروها، بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)