دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت

کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه درس‌هایی است که ۹ نفر از بزرگ‌ترین کارآفرینان دنیای معاصر به ما داده‌اند.

یکی از این ۹ نفر، یعنی پیتر دراکر، کارآفرین و مدیر نیست بلکه یکی از بزرگ‌ترین تئوریسین‌های مدیریت نوین به حساب می‌آید. هشت نفر دیگر، هر کدام توانستند با ساختن یک یا چند ساختار فنی و اقتصادی، گام‌های بلندی در پیشرفت دنیای مدرن بردارند. اغلب آن‌ها شناخته شده هستند و مخاطبان این نوشته‌ها از محصولات آن‌ها به طور روزانه استفاده می‌کنند.

امروزه دیگر کسی را نمی‌توان یافت که اسم ویندوز را نشنیده باشد. تویتر، اینستاگرم، فیسبوک، اپل، واتس‌آپ و لینکدین شناخته شده‌ترین پدیده‌های تکنولوژیک ده‌های اخیر هستند. با این پیش‌زمینه، شنیدن رازهای موفقیت این افراد می‌تواند برای جوانانی که تازه قدم در راه کسب‌وکار نهاده‌اند ارزشمند باشد. شاید بسیاری از آن‌ها بر روی یک حرف و آموزه تکیه کنند اما تکراری بودن یک آموزه نه تنها آن را ملال‌انگیز نمی‌کند، بلکه وقتی از زبان این افراد موفق باشد، اهمیت و ارزش آن را بیش از پیش نشان می‌دهد.

شما می‌توانید این رازها را بخوانید، در مورد آن‌ها فکر کنید و اگر آن‌ها را مفید و موثر دانستید در زندگی‌تان به‌کار بگیرید.

 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷۰ دقیقه
9مرد موفق، 90 رمز موفقیت

راهنمای دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت
محمد اسایی
۱۳۹۷/۱/۱۴
کتاب بسیارمفید برای افراد تلاشگر
سجاد نوشاد
۱۳۹۶/۱۲/۷
کتاب بسیار مفید و کار آمدیه، تاثیر بسیار بالایی در طرز فکر و انتخاب فرصت‌ها داره
سعید دارنده
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
کتاب بسیار خوبی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)