دانلود کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه

کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه نوشته سکینه مرادخانی، سکینه شریف و سید احمد حیدری، به دانش‌آموزان این مقطع کمک می‌کند تا این درس را بهتر یاد بگیرند و برای آزمون‌های پایانی خود آماده شوند.

درباره کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه:

بهتر است دانش‌آموزان همراه با تمرین‌ها و آموزش‌های کتاب درسی با نمونه سؤالات تشریحی و تستی آشنایی داشته باشند، به‌خصوص اینکه برخی از مطالب و نکته‌های کتاب به تمرین و تکرار بیشتری نیاز دارند تا فهم بهتر و درست‌تری در ذهن دانش‌آموز ایجاد شود.

تمامی قسمت‌های کتاب از جمله درس‌نامه‌ها، تمارین و آزمون‌ها هم‌راستا با کتاب درسی است و قدم به قدم دانش‌آموز را برای دست یافتن به اهداف کتاب یاری می‌کند.

تمرین‌های تشریحی و سؤالات تستی بخشی از کتاب است که تمام نکته‌های ترجمه و قواعد درس را شامل می‌شود. در انتهای هر درس، آزمونی تهیه شده است که اطلاعات دانش‌آموزان را مورد آزمایش قرار می‌دهد. در انتهای درس چهارم آزمون ترم اول و در انتهای درس دوازدهم آزمون ترم دوم طراحی شده است تا دانش‌آموزان با سبک آزمون‌های پایانی آشنایی بیشتری پیدا کنند.

کتاب عربی 7 کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمامی دانش‌آموزان پایه هفتم سودمند و کاربردی است. همچنین معلمان نیز می‌توانند از آن بهره کافی و لازم را ببرند.

 ۲۱۴ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-243-458-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۸۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه

برای دانلود کتاب عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عربی 7: کتاب کار عربی پایه هفتم دوره اول متوسطه