دانلود کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر)

  • از: نیره افکاریان
  • ناشر: نشر عطران
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر)

کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر) به قلم نیره افکاریان، راهنمایی تاثیر‌گذار و سودمند برای تحکیم و بهبود روابط زوج‌ها است. این کتاب عومل مهمی که می‌تواند پیوند زناشویی را محکم و زندگی مشترک به سوی موفقیت سوق دهد مورد بررسی قرار می‌دهد.

وابستگی عاطفی بین زوج‌ها یک وابستگی شایع و تا حدی آسیب‌رسان به عواطف عاطفی است. باوری اشتباه وجود دارد که فرض می‌کند که مرد و زن در کنار هم از تنهایی گریخته، هر یک خود را محور زندگی مشترک می‌دانند و به زندگی مشترک معنا می‌بخشند. افرادی که احساس ناامنی در زندگی دارند بیشتر این وابستگی عاطفی را تجربه می‌کنند. آن‌ها در توانایی‌های خود تردید دارند و احساس تنهایی و بی‌پناهی می‌کنند. این افراد خود را نیازمند حمایت عاطفی دیگران می‌پندارند و بیشتر از همه این حمایت را از شریک زندگی و عاطفی خود انتظار دارند.

در حقیقت فرد وابسته، شریک زندگی خود را به عنوان پشتیبان و سپری دفاعی در برابر همه‌ی ترس‌ها و رنج‌های زندگی تلقی می‌کند. این یکی از دلایل اصلی و مهم در تشدید وابستگی است.

ممکن است در ابتدا مشکلی در این وابستگی عاطفی وجود نداشته باشد؛ اما دیر یا زود و در نهایت، کدورت و مشکلات را در زندگی پدید می‌آورد. فرد وابسته مدام در وحشت از دست دادن شریک زندگی‌اش است و این احساس موجب پدید آمدن رفتارهای مخرب در زندگی می‌شود؛ مانند حسادت بیش ازحد یا اطاعت بی چون و چرا. در نهایت این وابستگی، به جای بهبود و تحکیم رابطه، آن را به ویرانی و تخریب می‌کشاند.

در این کتاب به مواردی اشاره شده است که می‌تواند به کنار گذاشتن وابستگی عاطفی اشتباه کمک کند و برای بسیاری از زوج‌ها یک شروع دوباره برای از سرگیری رابطه‌ عاطفی‌شان و قدمی به سوی تحکیم و بهبود زندگی مشترک باشد.

خواندن کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای افرادی که در زندگی و روابط عاطفی خود به مشکل برخورده‌اند و همچنین برای علاقه‌مندان به کتاب‌های روانشناسی روابط، موثر و جذاب است.

در بخشی از کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر) می‌خوانیم:

شما یک زوج هستید و نسبت به شریک زندگی‌تان مسئولیت و تعهداتی دارید، حتی اگر بخشی از این تعهدات را خوشایند ندانید. اگر می‌خواهید فردیت و خودمختاری‌تان را به همسرتان اثبات کنید شک نکنید که نمی‌توانید این رابطه را ادامه بدهید. به همسرتان عشق بورزید و از او عشق را طلب کنید. در یک رابطه سالم زناشویی شما باید عشق را از همسرتان بگیرید. اگر در این رابطه سالم عاشقانه قرار دارید دیگر نباید نگران بی وفایی‌های همسرتان باشید، زیرا او در اختیار شماست. یاد بگیرید که برای زندگی زناشویی‌تان باید بخشی از نیاز‌های خودخواهانه‌تان را کنار بگذارید.

همیشه پاسخگو و در دسترس باشید. این مسئله هرگز هویت و آزادی عمل را از شما نمیگیرد بلکه راه را برای آزادانه عمل کردن باز می‌گذارد. مکالمات تلفنی پنهانی؛ روابط اینترنتی پنهانی؛ دوستان پنهانی؛ حساب‌های بانکی پنهانی و هر نوع رفتار دیگری که برای همسرتان سوء تفاهم ایجاد می‌کند را کنار بگذارید. هرچقدر درستکارتر باشید...

 ۸۶ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-734334-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بگویید دوستت دارم
ظاهر خوب داشته باشید
لبخند بزنید
تکیه گاه باشید
به همسرتان گوش دهید
از کنترل کردن خودداری کنید
اعتماد به نفستان را تقویت کنید
جسورانه و جذاب صحبت کنید
هرگز همسرتان را با خانم یا مرد دیگر مقایسه نکنید
صداقت داشته باشید
سرزنش نکنید
افراد مهم زندگی او را بشناسید
با راه‌های مختلف به او توجه کنید
به همسرتان اعتماد کنید
برای یک دیگر وقت بگذارید
هدیه بدهید
تماس فیزیکی برقرار کنید
کلام تاییدآمیز
تایید کرده، تشکر کنید و قدردان باشید
کاری کنید که احساس کند شماره یک است
کارهای کوچک خیلی به چشم می‌آیند
همه چیز او باشید

راهنمای دانلود کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر)

برای دانلود کتاب عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عشق ما شبیه عشق شما نیست (روش‌های عاشق کردن همسر)